Artykuły do tagu: krakowskie

Ostatnia piotrkowska Rada Osiedla wybrana
W skład Rady Osiedla Krakowskie Przedmieście - Sulejowska weszli: Anna Para, Grzegorz Lorek, Aleksandra Rozpędek, Zbigniew Gołota, Katarzyna Krawiec, Tadeusz Karcz, Anna Kowalska, Kamil Szulc, Małgorzata Pingot, Stefan Kras, Paulina Malec, Sylwia Więcławska, Ludomir Pencina, Stanisław Świech i Paweł Stachera.
Światła przy ul. Krakowskie Przedmieście. Prace rozpoczęte
Ruszyły pierwsze prace, związane z uruchomieniem sygnalizacji świetlnej przy przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu al. Kopernika i ulicy Krakowskie Przedmieście. Instalacja ma być gotowa najpóźniej 20 grudnia.
Kopernika/Krakowskie Przedmieście. Będą światła na skrzyżowaniu
Piotrkowski magistrat chce poprawić bezpieczeństwo na skrzyżowaniu alei Kopernika i ul. Krakowskie Przedmieście poprzez uruchomienie tam sygnalizacji świetlnej. W Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta ogłoszono przetarg na wykonanie inwestycji - ta ma zostać zrealizowana do 20 grudnia.
Wypadek na skrzyżowaniu w Piotrkowie. Kierowca audi nie ustąpił pierwszeństwa.
Na skrzyżowaniu ulicy Moryca z Krakowskim Przedmieściem doszło we wtorek do wypadku. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Wypadek na skrzyżowaniu Krakowskie Przedmieście/Moryca
Na skrzyżowaniu ulic Krakowskie Przedmieście i Moryca w Piotrkowie doszło w niedzielę wieczorem do wypadku.
Strażacy mają swój skwer
Dziś przed południem odbyło się uroczyste nadanie nazwy Straży Ogniowej Ochotniczej w Piotrkowie skwerowi przy zbiegu ulic Krakowskie Przedmieście i Jagiellońskiej w Piotrkowie Trybunalskim.
Potrącony na pasach zmarł w szpitalu
Nie żyje mężczyzna potrącony wczoraj w Al. Kopernika.Okazało się, że w chwili wypadku był pijany.
Potrącony na pasach trafił do szpitala
Prawdopodobnie nadmierna prędkość oraz manewr wyprzedzania przed przejściem dla pieszych - to przyczyny wypadku, do którego doszło w poniedziałkowe przedpołudnie w Al. Kopernika w Piotrkowie.
Oznakowanie nie może doczekać się zmiany
Kierowcy zjeżdżający z „bliźniaczych rond” w Krakowskie Przedmieście myślą, że ulica jest dwukierunkowa, tymczasem jest to wina pozostałych po poprzedniej organizacji ruchu znaków poziomych.
Groźny wypadek na Krakowskim Przedmieściu
Po godzinie 13.00 na skrzyżowaniu ulicy Krakowskie Przedmieście i Żeromskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat