Artykuły do tagu: kradzieze

Wspólnie okradli pokój hotelowy i zabrali samochód
29-letnia bełchatowianka i jej 25-letni parter odpowiedzą za kradzież telewizora, odtwarzacza DVD, odkurzacza, pościeli i ręczników z pokoju hotelowego oraz samochód osobowy. Za to przestępstwo grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Sulejów. Zatrzymani sprawcy włamań
Sulejowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzieże z włamaniem do lokali na terenie Sulejowa. 19-latek oraz jego rok młodszy kompan usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 10 lat więzienia.
Fala włamań w gminie Rozprza. Mieszkańcy sami patrolują okolicę
Samochody z obcymi rejestracjami w pobliżu posesji, włamania i kradzieże. Najpierw kilka zdarzeń odnotowano na terenie gminy Wola Krzysztoporska, teraz niebezpiecznie zrobiło się w gminie Rozprza. Mieszkańcy sami patrolują okolicę.
Warto zabezpieczyć mieszkanie przed włamaniem?
Coraz częściej słyszy się o włamaniach do domów na terenie powiatu piotrkowskiego, może warto więc pomyśleć wcześniej i zabezpieczyć swoje mieszkanie? Ubezpieczenie chroni przede wszystkim od zdarzeń losowych, możemy je jednak rozszerzyć i zabezpieczyć dom od kradzieży z włamaniem. Kwota, którą otrzymamy od ubezpieczyciela ma w pewien sposób zrekompensować poniesione przez nas straty.
Kradzieże z włamaniem na terenie gminy Wola Krzysztoporska. Policja ostrzega!
W ciągu niespełna miesiąca na terenie gminy Wola Krzysztoporska doszło do pięciu kradzieży z włamaniem. Policja apeluje o zachowanie środków ostrożności.
Włamania na osiedlu Wyzwolenia
Do pięciu kradzieży z włamaniem doszło w ciągu ostatnich trzech tygodni na osiedlu Wyzwolenia. Celem złodziei były punkty gastronomiczne i sklepy spożywcze.
Rozbili szajkę włamywaczy
Piotrkowscy policjanci zatrzymali cztery osoby podejrzane o kradzieże i włamania na terenie województwa łódzkiego i śląskiego. Grupa ma na swoim koncie kradzieże sprzętu RTV, artykułów spożywczych oraz pieniędzy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat