Artykuły do tagu: kradziez

Fałszywi policjanci zabrali Wietnamczykom 110 tys. zł
Najpierw zatrzymali do kontroli drogowej, potem okradli, grożąc bronią. Fałszywi policjanci nieźle się obłowili, zatrzymanym Wietnamczykom zabrali 110 tys. zł, biżuterię i telefony komórkowe. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Ujazd. Sprawcy zostali już aresztowani.
Kradzież w klasztorze Bernardynów. 37-latek zabrał dzieciom konsolę do gier
37-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież konsoli do gier zatrzymała piotrkowska policja. Do zdarzenia doszło w klasztorze ojców Bernardynów.
18- i 17-latek za alkohol i przekąski płacili cudzą kartą
Mieszkanka Radomska zgubiła kartę płatniczą. Kobieta podczas składania zawiadomienia na policji stwierdziła, że kartę i telefon miała w tej samej kieszeni. Kiedy wyjmowała telefon, nie zauważyła, że wypadła karta płatnicza. Następnego dnia z jej konta zniknęło kilkaset złotych. Sprawą zajęli się kryminalni.
Ukradli ubrania i markowe perfumy za ponad 6 tys. zł
Galanteria skórzana, odzież i perfumy renomowanej marki – wszystko padło łupem dwóch młodych mężczyzn, którzy wybrali się „na zakupy” do jednego z tomaszowskich domów handlowych. Wartość skradzionego przez nich towaru to 6 tys. zł.
22.11.2018 07:57
Ukradli zabytkowe okna
Ukradli okna z zabytkowego budynku destylarni. Złodzieje – 56 i 34-latek – są już w rękach policji. Wartość okien, których pochodzenie datuje się na 1906 rok, to 4,5 tys. zł.
Tomaszowscy policjanci złapali złodzieja i pasera
Obaj mężczyźni zostali zatrzymani we wtorek (13 listopada) na terenie gminy Inowłódz w związku z kradzieżą agregatu prądotwórczego. 41-latek dokonał przestępstwa, a jego 20-letni wspólnik pomógł w przewiezieniu skradzionego przedmiotu.
Okradł swojego współlokatora
33-letni obywatel Czech okradł swojego współlokatora. Gdy mężczyzna spał złodziej zabrał kluczyki, pieniądze i dokumenty, potem uciekł.
Nie mógł przestać kraść
Pomagał w gospodarstwie, okradając przy tym swojego pracodawcę. 22-latek nie przestał nawet, kiedy dostał drugą szansę. Policji powiedział, że musi kraść, bo ma długi.
Włamywacz doniósł sam na siebie
Włamał się na posesję swojej matki, ukradł telewizor i maszyny rolnicze, po czym… zgłosił przestępstwo policji.
Bracia odpowiedzą za kradzież z włamaniem
Bracia, którzy włamywali się do lokalu w centrum Bełchatowa i kradli elektronarzędzia zostali zatrzymani przez policję. Wpadł też paser, u którego w mieszkaniu znaleziono łup pochodzący z kradzieży.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat