Artykuły do tagu: kradzież

Odpowie za próbę kradzieży kryptowalut
Bełchatowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który próbował włamać się do urządzenia z kryptowalutami „Bitcoin”. Sprawca będzie odpowiadać w warunkach recydywy, ponieważ był wcześniej notowany za inne przestępstwa.
Towar schował pod kurtką i chciał wyjść ze sklepu
Zabrał ze sklepowych półek towar i schował go pod kurtką. Próbował wyjść ze sklepu, nie płacąc. 37-latka zatrzymała ochrona dyskontu. Doszło do szarpaniny. Teraz mieszkaniec Tomaszowa odpowie za kradzież rozbójniczą, grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
67-latka zabrała portfel 72-latki
Tomaszowscy policjanci zatrzymali 67-letnią kobietę, podejrzewaną o przywłaszczenie portfela z pieniędzmi i kartą bankomatową.
Oszustki okradły 90-latkę podając się za pracownice pomocy społecznej
Staruszka z Piotrkowa Trybunalskiego została oszukana przez kobiety podszywające się pod pracownice pomocy społecznej i straciła duże pieniądze. O sprawie poinformował nas słuchacz Strefy FM Piotrków, pan Przemysław. Apelujemy do wszystkich czytelników o stosowanie się do zasady "ograniczonego zaufania" wobec osób, które mogą mieć wobec nas nieczyste intencje.
Metodą „na walizkę” ukradli bmw
Metodą „na walizkę” łupem przestępców padł samochód marki BMW wart 300 tys. zł. Auto zostało skradzione w nocy sprzed domu w Bełchatowie. Policjanci we współpracy z pokrzywdzonym odzyskali auto.
Na stację paliw przyjechał pijany i… kradzionym autem
Dzięki czujności świadka policja zatrzymała pijanego 40-latka, który przyjechał na stację paliw w Tomaszowie skradzionym autem. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.
Spowodował kolizję i uciekł. Zatrzymali go po pościgu
Szarżował mazdą po drogach i łamał przepisy. Zatrzymał się dopiero po pokonaniu kilkudziesięciu km, kiedy drogę zablokował mu policyjny radiowóz. Policjanci z bełchatowskiej komendy po pościgu zatrzymali mieszkańca Wrocławia, który ukradł paliwo na stacji benzynowej oraz spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia.
Kradli kable telekomunikacyjne
Funkcjonariusze Państwowej Straży Łowieckiej z Łodzi zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy na polu wypalali przewody linii telekomunikacyjnej. Sprawcy zostali zatrzymani w kompleksie leśnym w miejscowości Łączkowice w gminie Ujazd. Do zdarzenia doszło w nocy 21 stycznia.
Kradzież puszki WOŚP. Policja ma podejrzanych [Aktualizacja]
Nawet 1000 zł mogło być w puszce Wielkiej Orkiestrę Świątecznej Pomocy, która nie wróciła na czas do piotrkowskiego sztabu Fundacji. Policja wszczęła w tej sprawie śledztwo i ma już podejrzanych o przywłaszczenie pieniędzy.
Ukradł rower i pojechał nim... ukraść wódkę
Policjanci z tomaszowskiej komendy ustalili złodzieja roweru górskiego. Podejrzewany został zatrzymany po tym… jak skradzionym jednośladem pojechał do pobliskiego marketu, gdzie ukradł 200 ml wódki.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat