Artykuły do tagu: kradzież

Ukradł alkohol i pobił ekspedientkę
Bełchatowscy policjanci zatrzymali 23-letniego mężczyznę pod zarzutem kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna ukradł 3 puszki piwa. Kiedy jednak pracownica sklepu upomniała się o zwrot skradzionego towaru, doszło pomiędzy nimi do szarpaniny. Bełchatowianin uderzył pokrzywdzoną głową w nos i uciekł.
Pomnik nie został znieważony. Policja szuka sprawcy kradzieży flagi
Piotrkowska policja umorzyła postępowanie w sprawie ewentualnego znieważenia pomnika Mikołaja Kopernika w Piotrkowie, do którego miało dojść podczas sierpniowego happeningu przed budynkiem I Liceum Ogólnokształcącego. Prowadzi natomiast czynności w sprawie mężczyzny, który używał wulgaryzmów w kierunku uczestników spotkania i ukradł tęczową flagę.
Kradli kable z sieci energetycznej
Dwaj mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego ukradli kable z nieczynnej sieci energetycznej. Całość skradzionego mienia o wartości 3800 zł odzyskano i zwrócono właścicielowi. Podejrzanym grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Włamanie do piekarni i... zuchwała kradzież
Najpierw włamał się do piekarni pączków, a kilka dni później kradł z kolegami artykuły żywnościowe w sklepie spożywczym. 23-letni bełchatowianin i jego kompani staną przed sądem.
Ukradł biżuterię, wpadł przez zostawiony w lombardzie dowód
Złodzieja biżuterii zatrzymali radomszczańscy policjanci. Mężczyzna wpadł przez swoje roztargnienie, w lombardzie zostawił swój dowód osobisty.
Płacąc za colę, ukradł 1200 zł
Kiedy kasjerka otworzyła kasę fiskalną, wykorzystał sytuację, zabrał pieniądze i wybiegł ze sklepu. 34-letni bełchatowianin ukradł 1200 zł. Złodzieja zatrzymał klient sklepu. Policja dziękuje świadkowi zdarzenia za czujność, empatię i reagowanie w sytuacji zagrożenia.
Ukradł pozostawiony przed sklepem rower
Właściciel zostawił niezabezpieczony rower pod sklepem, a złodziej wykorzystał ten moment i odjechał jednośladem. 33-latek został już zatrzymany przez bełchatowskich policjantów, a pojazd wrócił już do właściciela.
19-latek zaatakował przechodnia i ukradł telefon
19-latek zaatakował przypadkowego przechodnia i ukradł mu telefon komórkowy. Po kilku godzinach chłopaka zatrzymali bełchatowscy kryminalni.
Kradli narzędzia z budowy
Policjanci z tomaszowskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do domu w budowie na terenie gminy Inowłódz. Mężczyźni wpadli w ręce funkcjonariuszy, kiedy wracali z kolejnego włamania. W ich samochodzie policjanci znaleźli dwie kosiarki, kosę spalinową, odkurzacz i szlifierkę.
Ukradła rower, ale daleko nie zajechała
Dzielnicowi z bełchatowskiej policji interweniowali wobec 40-latki, której przedstawiono zarzut kradzieży roweru. Pomógł czujny obywatel, który zareagował, kiedy skojarzył, że rower, którym podróżuje kobieta, pochodzi z kradzieży.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat