Artykuły do tagu: kosmetyki

W poszukiwaniu kosmetyków do pielęgnacji okolicy oczu
Okolica oczu to miejsce na twarzy, które charakteryzuje się wyjątkową wrażliwością. To tutaj łatwo dostrzec wszelkie oznaki niewyspania, przepłakanych nocy czy wreszcie przedobrzenia z ilością pracy przy komputerze. W jaki sposób wesprzeć skórę wokół oczu, aby zawsze ładnie i zdrowo wyglądała?
Kosmetyki naturalne odpowiedzią na zdrowy tryb życia!
Nie da się ukryć, że coraz większą wagę przywiązujemy do zdrowego stylu życia. Tylko... co to właściwie oznacza?
16.05.2016 12:00
Słońce z tubki
Lekko przybrązowiona skóra dodaje urody i pewności siebie. Jak uzyskać wymarzony odcień brązu bez długiego przebywania na słońcu bądź w solarium? Z pomocą przychodzi dobry samoopalacz, nawilżający kosmetyk brązujący lub zmywalny fluid do ciała.
Co maska daje włosom, czyli dlaczego warto stosować maski i jaką wybrać?
Nawet zdrowe włosy mogą bardzo szybko ulec zniszczeniu. Osłabieniu kondycji sprzyja niestety wiele czynników, które z pozoru wydają się błahe i nic nie znaczące. To dlatego tak ważna jest kompleksowa pielęgnacja włosów z uwzględnieniem ich specyfiki, ale też pory roku, jaka panuje. Jednym z produktów jest maska do włosów, która obok działania pielęgnacyjnego ma również lecznicze. Zobacz, dlaczego warto ją stosować i jaką wybrać, aby pomogła w regeneracji włosów lub zachowała ich zdrową kondycję na długo!
Na wygląd trzeba zapracować...
Kobiety, które mają trzydzieści lat wyglądają podobnie, te, które liczą sobie czterdzieści – już niekoniecznie... Na wygląd trzeba zapracować. Głównymi grzechami pań są: używanie kremów od czasu do czasu i to najczęściej przypadkowych – może być mamy lub ciotki, niezmywanie makijażu, palenie papierosów, złe nawyki żywieniowe, opalanie.
Piotrkowscy policjanci z patrolówki zatrzymali mężczyznę podejrzanego o wprowadzanie do obrotu kosmetyków z podrobionymi znakami towarowymi. Za tego typu przestępstwo grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat