Artykuły do tagu: korupcja

Chciał dać łapówkę, trafił do celi
Dyżurny radomszczańskiej policji w sobotę 19 maja odebrał zgłoszenie z prośbą o interwencję w sprawie pijanego i awanturującego się klienta sklepu, któremu sprzedawca odmówił sprzedania kolejnej butelki alkoholu. Po przyjeździe funkcjonariuszy nietrzeźwy 52-latek próbował wręczyć im łapówkę.
57 zarzutów korupcyjnych dla lekarza
Dokładnie o tyle przestępstw podejrzany jest jeden z lekarzy pierwszego kontaktu, pracujący na terenie powiatu opoczyńskiego.
Korupcja w ośrodku pomocy społecznej
Policja wykryła proceder przyjmowania łapówek przez pracownicę opieki społecznej. Śledczy przedstawili nieuczciwej urzędniczce 11 zarzutów. Sprawa ma charakter rozwojowy.
CBA w najbogatszej polskiej gminie
Zarzuty dla b. prezesa Fundacji Rozwoju Gminy Kleszczów i członków zarządu. Bezprawne ominięcie tzw. ustawy kominowej - 600 tys. zł odszkodowania za odejście ze stanowiska szefa fundacji.
Pijany 29-latek próbował wręczyć policjantom 300 zł
Na ulicy Św. Antoniego w Tomaszowie policjanci zauważyli mężczyznę, który przed lokalem gastronomicznym zachowywał się... nieobyczajnie.
Chciał wręczyć policjantom 100 zł. Grozi mu do 10 lat za korupcję
Na ulicy Opoczyńskiej w Tomaszowie policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę mercedesa, który w terenie zabudowanym jechał 135 km/h.
Zatrzymany za próbę przekupienia policjantów
Próba skorumpowania interweniujących policjantów zakończyła się dla awanturującego 50-letniego bełchatowianina zatrzymaniem i zarzutami. Podejrzanemu grozi teraz kara nawet do dziesięciu lat więzienia.
Nie było korupcji. ŁZPN zmienia decyzję OZPN
OZPN w Piotrkowie zdegradował za korupcję klub z Pławna a Łódzki Związek Piłki Nożnej cofnął tę decyzję. Władze piotrkowskiego związku muszą teraz zmieniać terminarze klas A i B. Ale sprawa się nie kończy. Trafiła bowiem do prokuratury, która wszczęła postępowanie wyjaśniające.

Sławomir M. podejrzany ws. korupcji
Jeden z najwybitniejszych piłkarzy okręgu piotrkowskiego, 22-krotny reprezentant Polski, Sławomir M. został zatrzymany w swoim domu w powiecie radomszczańskim pod zarzutem korupcji w polskim futbolu.
Dwaj byli działacze RKS Radomsko zostali rano zatrzymani przez wrocławskich policjantów. Jacek K. i Jerzy S. są podejrzewani o korupcję.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat