Artykuły do tagu: koronawirus

39 minut temu, 12:07
COVID-19: Niedzielny raport
Minionej doby w województwie łódzkim potwierdzono 577 przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarły 3 osoby, jedna z nich nie posiadała chorób współistniejacych. Mamy też 519 ozdrowieńców.
Wzrost liczby zachorowań nie zakłócił prac piotrkowskiego szpitala
W piotrkowskim Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim w ostatnich dniach odczuwalny jest znaczący wzrost liczby pacjentów chorych na Covid-19. Rzecznik placówki podkreśla jendak, że sytuacja jest pod kontrolą, szczepienia odbywają się zgodnie z planami i nie było jeszcze sytuacji, w której trzeba było odmówić komuś pomocy.
COVID-19: 45 zakażeń w Piotrkowie i powiecie
Minionej doby w województwie łódzkim potwierdzono 737 przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 16 osób, 5 z nich nie posiadało chorób współistniejacych. Mamy też 576 ozdrowieńców.
COVID-19: Trzecia fala zauważalna również w regionie?
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w województwie łódzkim potwierdzono 700 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 16 osób, jedna z nich nie posiadała chorób współistniejacych. Mamy też 551 ozdrowieńców.
COVID-19: Ponad 70 zakażeń na ziemi piotrkowskiej
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w województwie łódzkim potwierdzono 793 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarło 8 osób, jedna z nich nie posiadała chorób współistniejacych. Mamy też 435 ozdrowieńców.
Pacjent
Do dziś odczuwam skutki choroby. Pozostała trauma – mówi PAP polski pacjent "zero" Mieczysław Opałka. Ten mieszkaniec Cybinki (woj. lubuskie) przed rokiem, jako pierwsza osoba w Polsce z diagnozą choroby spowodowanej koronawirusem, trafił do szpitala w Zielonej Górze.
Koronawirus w kolejnych piotrkowskich przedszkolach
W ostatnich dniach w kilku kolejnych piotrkowskich przedszkolach potwierdzono przypadki zakażenia koronawirusem, a dziesiątki dzieci i pracowników musiało zostać poddanych kwarantannie. Większość placówek normalnie dalej pracuje, ale w przypadku jednej trzeba było podjąć decyzję o jej całkowitym zamknięciu.
COVID-19: Kolejne zakażenia i ofiary śmiertelne
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w województwie łódzkim potwierdzono 444 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarło 11 osób, 3 z nich nie posiadały chorób współistniejacych. Mamy też 281 ozdrowieńców.
COVID-19: Ilu nowych zakażonych w regionie?
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w województwie łódzkim potwierdzono 186 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Tym razem nie odnotowano ofiar COVID-19. Mamy też 466 ozdrowieńców.
Kościński: na ratowanie życia, miejsc pracy i firm przeznaczyliśmy ponad 312 mld zł
Przeznaczyliśmy ponad 312 mld zł, żeby ratować życie, miejsca pracy, przedsiębiorstwa w Polsce - powiedział w piątek minister finansów, funduszy i polityki regionalnej, Tadeusz Kościński podczas prezentacji KPO, który rząd przekazuje do konsultacji.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat