Artykuły do tagu: kontrole

Więcej patroli w długi weekend
Wypadające w najbliższy czwartek Boże Ciało dało możliwość zrobienia sobie przerwy od pracy. Ale nie dla każdego. Czterodniowy weekend będzie pracujący dla policjantów. Od czwartku do niedzieli mundurowi będą dbać o bezpieczeństwo wypoczywających, ale główne działania będą skupiały się na drogach.
Wprowadzono kontrole graniczne
Na głównych przejściach granicznych wprowadzono kontrole sanitarne, by zapobiegać niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się w Polsce koronawirusa. Na stronie internetowej Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego zamieszczone zostały wzory tzw. formularzy lokalizacyjnych. Zebrane w ten sposób dane będą służyły służbom sanitarnym do kontaktu z pasażerami w razie stwierdzenia ryzyka zarażenia ich wirusem.
KGP: ruszyła ogólnopolska akcja
W czwartek rano rozpoczęła się policyjna akcja "Prędkość". Na drogach w całej Polsce pojawią się m.in. policjanci z grup SPEED, którzy używają najnowszych pojazdów z wideorejestratorami oraz ręcznych mierników prędkości z wizualizacją.
Sprawdzali ciężarówki w Piotrkowie i powiecie. Posypały się mandaty
Piotrkowscy policjanci, we współpracy z Inspekcją Transportu Drogowego oraz funkcjonariuszami Służby Celnej, kontrolowali w czwartek (21 listopada) samochody ciężarowe. Podczas akcji zarejestrowano kilkanaście wykroczeń popełnionych przez kierowców, którzy nie zastosowali się do zakazu wjazdu do miasta.
Na drogach nadal duży ruch
19 wypadków, w których ucierpiały 32 osoby odnotowała wojewódzka policja w ciągu trzech dni trwania akcji Znicz. Wiele osób zaplanowało na dzisiaj powroty do domu, więc na drogach krajowych panuje duży ruch. Policjanci nadal czuwają nad bezpieczeństwem kierowców.
Rusza policyjna Akcja Znicz
Od czwartku do niedzieli na drogach będzie więcej policjantów. Rusza Akcja Znicz.
Policjanci kontrolowali Zalew Cieszanowicki
Funkcjonariusze wylegitymowali 23 wypoczywających nad Zalewem Cieszanowickim. Nałożyli 1 mandat za kierowanie skuterem wodnym bez uprawnień i 3 mandaty za wykroczenia: zakłócanie ładu i porządku, spożywanie alkoholu w miejscu publicznym i używanie wulgaryzmów.
Co zanieczyszcza wodę w gminie Moszczenica? Będą kontrole!
W wodociągu na terenie gminy Moszczenica znów wykryto bakterie coli. Tamtejsze Przedsiębiorstwo Komunalne chce poznać źródło zanieczyszczeń i zapowiada kontrole posesji mieszkańców.
Na drodze i w miłości pośpiech nie jest wskazany
Jak policja świętuje walentynki? Kontrolami na drogach. To bowiem doskonała okazja, żeby przypomnieć wszystkim, nie tylko tym zakochanym, że pośpiech zarówno w miłości, jak i na drodze nie jest wskazany.
Kontrole ubojni w powiecie piotrkowskim
W związku z aferą związaną z nielegalnym ubojem zwierząt bez nadzoru inspekcji weterynaryjnej, skontrolowano już kilka ubojni w powiecie piotrkowskim. Wizyty powiatowego lekarza weterynarii były niezapowiedziane, zazwyczaj w godzinach nocnych. Miało to pozwolić na sprawdzenie faktycznego stanu zakładów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat