Artykuły do tagu: konie

Bogusławice: Grand Prix dla Polaka
Międzynarodowe Zawody w Skokach przez Przeszkody w Bogusławicach organizowane po raz pierwszy zakończone. Wczoraj po południu, w ostatnim dniu, trzydniowych zawodów wyłoniono zwycięzcę. Najlepszy okazał się Polak: 27 letni Michał Kaźmierczak.
Region: Nowy kierunek w wolborskiej szkole
Od września 2012 roku w wolborskim Zespole Szkół Rolniczym Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego ruszą nowe kierunki kształcenia. Jedną z propozycji jest turystyka wiejska skierowana nie tylko do absolwentów gimnazjum, ale także do osób dorosłych. Kierunek będzie miał za zadanie urozmaicić ofertę kształcenia i przyciągnąć uczniów z całej Polski, tak jak od lat robi to Technikum Hodowli Koni.
Region: W Bogusławicach pogonili lisa
Wystawa koni rasy małopolskiej, wyścig quadów, gry i zabawy, rywalizacja koń kontra samochód, a przede wszystkim Bieg Świętego Huberta - dziś w Bogusławicach hubertowiny.
Tomaszów: Sprawdzian policyjnych koni
Konie służące w policyjnych oddziałach prewencji podlegają tzw. corocznej atestacji. Pod okiem instruktorów z Komendy Głównej Policji, swoimi umiejętnościami musieli wykazać się funkcjonariusze z Komisariatu w Smardzewicach.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat