Artykuły do tagu: koncertnoworoczny

Koncert noworoczny w Wolborzu
Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros oraz przewodniczący Rady Miejskiej Bogdan Szulc zapraszają na koncert noworoczny, który odbędzie się 26 stycznia w WCK. Wstęp wolny.
Poznaliśmy zasłużonych dla Wolborza
Profesor Maria Wichowa otrzymała tytuł Honorowy Obywatel Wolborza, a poetka Krystyna Wieczorek została Zasłużonym Mieszkańcem Gminy Wolbórz. W piatkowy wieczór salę Wolborskiego Centrum Kultury pękała w szwach. Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros zaprosił bowiem mieszkańców miasta i gminy na Koncert Noworoczny.
Zasłużeni dla gminy wyróżnieni podczas koncertu noworocznego
W 2016 roku ich działalność najwyraźniej zaznaczyła się na mapie osiągnięć i sukcesów w gminie Wola Krzysztoporska. Podczas koncertu noworocznego wójt Roman Drozdek uhonorował tych najbardziej zasłużonych.
Tłumy na noworocznym koncercie
Co najmniej kilkaset osób wysłuchało kolęd w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Koncert odbył się w niedzielę w piotrkowskim Kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego, a uczestniczył w nim m.in. minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.
Minister Antoni Macierewicz zaprasza na koncert
Noworoczny koncert kolęd w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego odbędzie się w niedzielę, 15 stycznia w jednym z piotrkowskich kościołów, zaprasza Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz.
Koncert noworoczny w Wolborzu
Przeboje muzyki operetkowej będzie można usłyszeć podczas koncertu noworocznego, który już w najbliższą sobotę odbędzie się w wolborskim MOK-u.
HARC z nagrodą prezydenta miasta
Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC zostało laureatem tegorocznej nagrody prezydenta miasta.
Dla kogo ta „Pszczółka Maja”?
Bez pompy, bez informacji w mediach, nawet bez informacji na oficjalnej stronie internetowej Urzędu Miasta, prezydent Piotrkowa Trybunalskiego organizuje dziś wieczorem o godz. 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury Koncert Noworoczny.
Jarosław Fijałkowski, dyrektor zarządzający Parkridge CE Retail został laureatem nagrody prezydenta. Pochodzący z Piotrkowa manager został wyróżniony za wybudowanie w naszym mieście galerii FOCUS MALL. Uroczystość wręczenia statuetki z symboliczną kroplą drążącą skałę odbyła się podczas tradycyjnego Koncertu Noworocznego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat