Artykuły do tagu: komputer

Uwaga na maile z podpisem ZUS!
Przybywa oszustów, którzy chcą uzyskać dostęp do danych zgromadzonych na komputerach klientów ZUS. Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, że nie komunikuje się z petentami drogą mailową. Kontakt elektroniczny możliwy jest jedynie w sytuacji, gdy klient posiada profil na Platformie Usług Elektronicznych.
Bezpłatny kurs obsługi komputera dla mieszkańców gminy Gorzkowice
Zapraszamy dorosłych mieszkańców gminy Gorzkowice na bezpłatne kursy obsługi komputera, surfowania po internecie i nauki korzystania z e-usług życiu codziennym.
Okradli sklep komputerowy. Grozi im 10 lat więzienia
Włamali się do sklepu komputerowego w centrum miasta i ukradli siedem laptopów wartych blisko 12 tysięcy złotych. Policjanci zatrzymali w tej sprawie dwóch mężczyzn. Podejrzani przyznali się już do winy. Mogą spędzić nawet 10 lat w więzieniu.
Przekazali sprzęt komputerowy ponad stu rodzinom
Dziś (30 kwietnia) w Urzędzie Miasta wręczono urządzenia wielofunkcyjne w ramach projektu “e-Rodzina likwidacja barier wykluczenia cyfrowego na obszarze miasta Piotrkowa Trybunalskiego”.
Będą oswajać z komputerem
Kolejny raz Stowarzyszenie Przyjaciół „Mam Sąsiada” zaprasza osoby w wieku powyżej 50. roku życia na warsztaty komputerowe.
Opoczno. Uczniowie dostali komputery
30 uczniów opoczyńskich szkół otrzymało laptopy zakupione w ramach projektu "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu dzieci i młodzieży z gminy Opoczno". Są to uczniowie z terenu gminy, którzy w ubiegłym roku szkolnym uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce lub są uprawnieni do pobierania stypendium.
Jeden milion przeciw cyfrowemu wykluczeniu
W poniedziałek (31 marca) w Urzędzie Stanu Cywilnego w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się konferencja będąca podsumowaniem realizowanego przez magistrat projektu "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Piotrkowie Trybunalskim".
Kolejne darmowe komputery trafiły do mieszkańców
Ponad 100 komputerów w ramach programu "eRodzina - likwidacja barier wykluczenia cyfrowego na obszarze miasta Piotrkowa Trybunalskiego" rozdano w środę w piotrkowskim magistracie.
Kolejne komputery do rozdania
60 rodzin zastępczych i 44 uczniów pobierających stypendium socjalne otrzyma komputery z darmowym dostępem do Internetu. Jest jeden warunek - brak własnego sprzętu.
Będą komputery dla potrzebujących
Kolejne komputery trafią do najbardziej potrzebujących piotrkowian. Pieniądze na sprzęt udało się pozyskać w ramach programu "E-rodzina. Likwidacja barier wykluczenia społecznego na obszarze miasta Piotrkowa Trybunalskiego".

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat