Artykuły do tagu: kolizja

2 marca około 12 na skrzyżowaniu ulicy Krzyżowej i Piłsudskiego w Tomaszowie Mazowieckim doszło do kolizji drogowej.
Piotrków: Kolizja przyczyną utrudnień w ruchu
Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kierującego mercedesem 22-letniego mieszkańca Piotrkowa kierującemu motorowerem było przyczyną kolizji do której doszło dzisiaj około 19 na skrzyżowaniu Sienkiewicza z Piłsudskiego- Kopernika w Piotrkowie.
„Tu macie pieniądze, a ja idę do domu” - te słowa usłyszeli wczoraj piotrkowscy policjanci, którzy wczoraj około 22.00 przyjechali na ulicę Sulejowską, gdzie miała miejsce kolizja.
Nie dość, że jechał samochodem w stanie zamroczenia alkoholowego, to na domiar złego uderzył w policyjny radiowóz. Ponadto okazało się, że kierowca od kilkunastu lat nie posiada prawa jazdy. Wszystko to wydarzyło się w Bełchatowie.
Cinquecento zderzyło się z samochodem nauki jazdy.
60 wypadków drogowych - co dziesiąty z ofiarą śmiertelną, 83 rannych, 320 kolizji i 197 nietrzeźwych zatrzymanych przez piotrkowskich policjantów. To bilans zakończonych właśnie wakacji na drogach naszego powiatu.
Półtora promila wydmuchał w policyjny alkotest kierowca opla, który podczas wykonywania manewru wymijania zderzył się z...kombajnem. Do kolizji doszło w miejscowości Wilkucice Duże.
Trzech pijanych kierowców zatrzymali wczoraj piotrkowscy policjanci. Jeden z mężczyzn nie dość, że prowadził samochód pod wpływem alkoholu to jeszcze bez wymaganych uprawnień. Jego jazda zakończyła się na słupie energetycznym.
Cztery wypadki drogowe, w których ranne zostały cztery osoby, dwanaście kolizji, siedemnastu pijanych kierowców i siedem zatrzymanych dowodów rejestracyjnych to bilans pierwszego wakacyjnego weekendu na drogach powiatu piotrkowskiego.
Ku przestrodze innym kierowcom
Na drodze krajowej nr 12 tuż za Piotrkowem w kierunku Sulejowa doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat