Artykuły do tagu: kolizja

Kolizja z udziałem auta nauki jazdy. Sprawcę zatrzymali świadkowie
Spowodował stłuczkę, próbował uciekać, ale został zatrzymany przez świadków zdarzenia. Do kolizji doszło w sobotę w centrum Piotrkowa.
Kierowcy, uważajcie! Problemy na rondzie Sulejowskim!
Do kolizji doszło w czwartek rano na rondzie Sulejowskim w Piotrkowie.
Dwa samochody zderzyły się w Niechcicach
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w poniedziałkowe przedpołudnie na drodze krajowej nr 91. Zderzyły się tam ze sobą dwa pojazdy. Jedna osoba została zabrana do szpitala.
Pijany policjant sprawcą kolizji w Piotrkowie
W piątkowy wieczór dyżurny piotrkowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kolizji dwóch pojazdów w okolicach jednego z targowisk w Piotrkowie Trybunalskim. Okazało się, że jednym z uczestników zdarzenia był funkcjonariusz policji. Mężczyzna był pijany.
Kolejna kraksa przy Lidlu
W tym miejscu regularnie dochodzi do kolizji i dlatego kierowcy powinni tam szczególnie uważać, tym razem na ulicy Kostromskiej w Piotrkowie Trybunalskim doszło do kolizji z udziałem trzech samochodów. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Zderzenie dwóch aut na A1
Do kolizji na A1 między węzłami Tuszyn a Piotrków Trybunalski Zachód doszło w piątek ok. godz. 10.20.
Stłuczka na drodze Piotrków – Tuszyn
Samochód osobowy i ciężarówka zderzyły się na drodze krajowej nr 12 pomiędzy Piotrkowem a Tuszynem.
TIR wypadł z drogi na S8
Na drodze S8 pomiędzy węzłami Piotrków Trybunalski Północ a Piotrków Trybunalski Wschód kierowcy powinni spodziewać się utrudnień. Na nitce w kierunku Warszawy pojazd ciężarowy zjechał z jezdni i uderzył w bariery energochłonne.
Spowodował kolizję i uciekł. Zatrzymali go po pościgu
Szarżował mazdą po drogach i łamał przepisy. Zatrzymał się dopiero po pokonaniu kilkudziesięciu km, kiedy drogę zablokował mu policyjny radiowóz. Policjanci z bełchatowskiej komendy po pościgu zatrzymali mieszkańca Wrocławia, który ukradł paliwo na stacji benzynowej oraz spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia.
Cztery osobówki zderzyły się na trasie S8 w Rakowie
Do wypadku w Rakowie pod Piotrkowem doszło w piątek ok. godz. 10. Zderzyły się tam cztery auta osobowe.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat