Artykuły do tagu: kobieta

Wyszła od znajomego i nie wróciła do domu
Policjanci z Komisariatu Policji w Wolborzu prowadzą poszukiwania w sprawie zaginięcia Grażyny Matera, która 24 kwietnia 2014 roku wyszła od znajomego udając się w kierunku miejsca swojego zamieszkania- Gajkowice. Do chwili obecnej nie wiadomo gdzie przebywa i nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Zaczęły od bloga, skończyły na założeniu firmy
Dwie piotrkowianki - Justyna Migdał i Alina Majcher założyły blog „Kobieta niezależna” i uniezależniły się do tego stopnia, że postanowiły założyć własną firmę.
13-latka z Bujen rekordzistką Polski
13-letnia Karolina Hyla, zawodniczka Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Gryf” Bujny wyrównała rekord Polski podczas Mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Siedlcach.
24.03.2014 08:15
Kobieta ranna w wypadku
Kierująca BMW 38-latka została ranna w wypadku.
Zabójstwo czy samobójstwo?
Ciało siedemnastoletniej dziewczyny odnaleziono wczoraj w Radomsku.
Podawała się za pracownicę ZUS – ukradła 2300 złotych
6 marca o godzinie 11.00 w jednym z mieszkań przy ulicy Niskiej do 92-letniej mieszkanki Tomaszowa zapukała kobieta, która przedstawiła się za pracownicę ZUS-u i poinformowała seniorkę, że chce jej załatwić dodatek do emerytury.
Potrącona staruszka nie żyje
81-letnia piesza, potrącona przez forda mondeo, zmarła w bełchatowskim szpitalu. Policjanci ustalają przyczynę tragicznego zdarzenia, do którego doszło na powiatowej drodze w Niedyszynie (gmina Bełchatów).
Dwie kobiety i dziecko trafiły do szpitala
Trzy osoby, w tym roczne dziecko, zostały ranne w wypadku do jakiego doszło w miniony weekend na jednym z piotrkowskich skrzyżowań.
78-latka nie przechodziła po pasach
Z obrażeniami ciała trafiła do szpitala 78-letnia piesza, która przechodziła w niedozwolonym miejscu przez ulicę.
Zapraszamy do wzięcia udziału w „Białej Sobocie” w Samodzielnym Szpitalu im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat