Artykuły do tagu: kobieta

Rusza nabór do trzeciej edycji
Kurs samoobrony dla pań po raz kolejny zostanie przeprowadzony w Piotrkowie. Zakończona niedawno edycja cieszyła się tak dużą popularnością, że organizatorzy zaplanowali kolejną.
Mistrzyni świata uczyła piotrkowianki samoobrony
Marta Mysur, mistrzyni świata i Europy w taekwon-do, a na co dzień policjanta z tomaszowskiej komendy, spotkała się w sobotę z piotrkowiankami, które uczestniczą w kursie samoobrony w ramach kampanii „Bezpieczna Kobieta 2018”. Organizatorzy akcji ze Stowarzyszenia IDEA zaprosili jedną z najlepszych zawodniczek na świecie do siedziby piotrkowskiego Klubu Aikido Aikikai, żeby pokazała paniom, że aby się obronić nie trzeba być mistrzynią.
Nagrodzili małżeństwo karateków
Żona, matka, żołnierz, lekarz, sportowiec, medalistka Mistrzostw Polski i Europy – Angela Szulc została Kobietą Roku Moszczenickiego GOK-u 2018. Podczas koncertu zorganizowanego w GOKiS z okazji Dnia Kobiet wyróżniono również męża Angeli – Dariusza Szulca, trenera karate i prezesa klubu OYAMA Karate WASHI.
Ponad 20 kobiet z Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego zakończyło szkolenie w ramach projektu "Bezpieczna kobieta". Panie otrzymały także specjalne certyfikaty.
Jak skutecznie walczyć z
Jest defektem kosmetycznym, który spędza sen z powiek wielu kobietom. Zarówno tym młodszym, jak i starszym, szczupłym i otyłym. Cellulit, nazywany również „pomarańczową skórką”, jest problemem, który dotyczy ponad 90% mieszkanek krajów cywilizowanych. Jak z nim skutecznie walczyć? Okazuje się, że odpowiednia dieta, ruch i wcieranie balsamów antycellulitowych to nie wszystko. Najlepsze efekty przynoszą profesjonalne zabiegi kosmetyczne.
Tylko co trzeci dłużnik jest kobietą
W rejestrze dłużników Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor kobiety zajmują zdecydowanie mniej miejsca niż panowie. Jest ich jedynie 34%. W obsłudze większości zobowiązań są solidniejsze od płci przeciwnej, ale i one mają słabe punkty. Gorzej idzie im opłacanie rachunków za wywóz nieczystości oraz opłat za czynsz i wynajem.
W 9 sołectwach nowymi sołtysami zostały przedstawicielki płci pięknej.
Nie żyje 50-latka, która wypadła z balkonu
Nie żyje 50-letnia kobieta, która dziś (sobota, 22 listopada) około godziny 12.00 wypadła z balkonu.
Wypadek na Wojska Polskiego. Kobieta w 9 miesiącu ciąży w szpitalu
We wtorek (16 września) przed południem w Piotrkowie doszło do wypadku drogowego, w którym ranna została kobieta będąca w 9 miesiącu ciąży. Sprawca wypadku był kompletnie pijany.
Zbadałaś się już? Mammobus w powiecie!
Połowa kobiet uprawnionych do bezpłatnego badania mammograficznego w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi wciąż nie skorzystała z możliwości zyskania spokoju o swoje zdrowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat