Artykuły do tagu: klasa okręgowa

Piotrkowska okręgówka zostanie powiększona
W piotrkowskiej okręgówce będzie rywalizować 16 drużyn, czyli o dwie więcej niż obecnie. Liczba drużyn zwiększy się od sezonu 2020-2021. Taką uchwałę podjęli działacze Łódzki Związek Piłki Nożnej, którzy dążą do tego, aby ujednolicić zasady rozgrywek w dawnych okręgach.
Doskonale znany w naszym regionie - niegdyś świetny obrońca, a ostatnio trener poprowadzi beniaminka piotrkowskiej klasy okręgowej.
W rewanżowym spotkaniu barażowym, którego stawką był awans do piotrkowskiej klasy okręgowej Zjednoczeni Gmina Bełchatów zremisowali ze Skalnikiem Sulejów 2:2 (1:1), taki wynik premiował zespół z powiatu piotrkowskiego.
Polonia przegrała ostatni wyjazdowy mecz
Poloniści zagrali w tym meczu w rezerwowym składzie i nie sprostali Olimpii z Woli Załężnej, przegrywając w przedostatnim meczu tego sezonu 2:4 (1:4). Za tydzień, 15 czerwca nasi piłkarze rozegrają ostatni pojedynek w klasie okręgowej, po którym działacze uczczą awans piotrkowskiej drużyny do IV ligi łódzkiej. Mecz ze Startem Lgota Wielka rozpocznie się o godzinie 17.00.
Polonia awansowała do IV ligi
Gdy mający jeszcze matematyczne szanse na awans Świt Kamieńsk niespodziewanie przegrał z Astorią Szczerców stało się jasne, że Polonia awansowała definitywnie do IV ligi. Zespół Piotrkowa zremisował w ostatnim meczu kolejki w Drzewicy MGKS 1-1.
Polonia pokonała wicelidera i powoli może świętować awans
Świt Kamieńsk był jedynym zespołem, który teoretycznie był w stanie dogonić lidera piotrkowskiej okręgówki, czyli Polonię Piotrków Trybunalski, ale w sobotę zespół z Kamieńska definitywnie tę szansę zaprzepaścił, przegrywając z polonistami aż 0:4 (0:1). Jeśli 26 maja piotrkowianie wygrają w Drzewicy, zapewnią sobie awans do IV ligi.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat