Artykuły do tagu: kierowcy

Już 50 ukaranych za prędkość
Tylko trzy kontrole piotrkowskim fotoradarem miejskim pozwoliły ukarać aż 50 piratów drogowych. Komendant Straży Miejskiej zaznacza jednak, że w porównaniu do ubiegłych wiosen, spadek wykroczeń jest znaczący.
Kilka tysięcy kierowców do przejęcia
Bełchatów chce mieć własny ośrodek egzaminowania kierowców. Chęć jest na tyle duża, że władze powiatu złożyły już w tej sprawie wniosek u marszałka województwa. - Nasze działania są prężne, więc szanse powodzenia inicjatywy oceniamy nawet na 90% - przyznaje Krzysztof Borowski, rzecznik starosty bełchatowskiego.
Skoda zderzyła się z mazdą - kierowcy byli trzeźwi
W środę rano na skrzyżowaniu al. 3 Maja i Al. Kopernika w Piotrkowie doszło do zdarzenia drogowego, podczas którego skoda zderzyła się z mazdą.
Dziury będą łatać przez miesiąc
Zima chyba wreszcie odpuściła i drogowcy mogą dokończyć rozpoczęte jeszcze w marcu łatanie dziur w piotrkowskich jezdniach, a jest co łatać, bo jak podkreślają kierowcy tak wielu dziur chyba jeszcze w piotrkowskich drogach nie było.
Wyjazd z tego parkingu jest bardzo niebezpieczny
Poważny problem mają kierowcy wyjeżdżający spod banku usytuowanego przy ulicy Słowackiego 66. Ich zdaniem wyjazd z parkingu stanowi duże utrudnienie i zagraża bezpieczeństwu. Policja problemu nie widzi...
Po drodze krajowej tylko 20 na godzinę
Czy pięćdziesiąt kilometrów na godzinę to w mieście za szybko? Na niektórych piotrkowskich ulicach – zdecydowanie tak. Na rondzie Sulejowskim znaki z zakazem przekroczenia prędkości powyżej 20 kilometrów na godzinę pojawiły się już kilkanaście lat temu.
Drogi pod śniegiem – nie wszyscy kierowcy zadowoleni
Już od kilku dni opady śniegu w regionie piotrkowskim utrudniają jazdę samochodem.
Tam, gdzie drogi są czarne kierowcy nie narzekają.
Piotrkowskie drogi okiem kamery
Dziura na dziurze, pęknięcia i poprzeczne garby – to obraz piotrkowskich dróg. Kierowcy narzekają, pytają, dlaczego jest aż tak źle i czekają na lepsze czasy.
Piotrków: Z tych dróg niewiele zostanie
Dziura na dziurze, pęknięcia i poprzeczne garby – to obraz znacznej części al. Sikorskiego w Piotrkowie. Problem z jakością drogi zaczął się już kilka lat temu, kiedy zamarzająca woda zaczęła wypychać fragmenty wiekowej drogi ku górze. Kierowcy po każdych mrozach walczą jak na terenowych rajdach, chcąc uniknąć kolizji i niebezpieczeństwa. Doczekają się w końcu prawdziwych remontów, czy mogą liczyć tylko na klejenie dziur?
Piotrków: Fotoradar dopiero na wiosnę?
Zima trzyma. Na chodnikach śnieżno, a na drogach ślisko. To jednak amatorom szaleńczej jazdy nie przeszkadza. Stosując się do całorocznej zasady “pięćdziesiąt po mieście to obciach”, łamią dozwoloną prędkość. I tak chyba do wiosny...

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat