Artykuły do tagu: kierowcy

Trwa policyjna akcja trzeźwy poranek. Od 5.00 rano testom na trzeźwość funkcjonariusze piotrkowskiej drogówki poddali kilkudziesięciu kierujących.
Pomimo że zainstalowano je już kilka miesięcy temu, to nadal przysparza kierowcom wielu problemów.
Piotrków: Kierowcy parkują gdzie popadnie
Kierowcy parkują na terenach zielonych i niszczą trawniki - twierdzą mieszkańcy ulicy Sienkiewicza w Piotrkowie.
Piotrków: Kierowcy doczekali się „czasomierzy”
Sygnalizacja z zegarem pojawiła się na piotrkowskim skrzyżowaniu Armii Krajowej-Sikorskiego-Piłsudskiego.
Mamy najgorszy gaz w Polsce - i tak zakładamy LPG
Cena litra oleju napędowego i benzyny wzrosła w ostatnim czasie średnio o 8 groszy. Na niektórych piotrkowskich stacjach za litr paliwa musimy więc zapłacić ponad 5 złotych. Dlatego coraz więcej piotrkowian decyduje się na montaż instalacji gazowej. Ciężko to przyznać, ale mieszkańcy naszego regionu zmuszeni są tankować najgorszy gaz w Polsce.
Myślałem, że byłem trzeźwy
Pan Stanisław* (53 lata, mieszkaniec regionu piotrkowskiego) nigdy nie wsiadał za kółko po pijanemu – to była jego żelazna zasada. Za sobą miał kilkadziesiąt lat za kierownicą, wiele kontroli drogowych, dmuchanie w balonik i żadnych konsekwencji – bo zawsze był trzeźwy. Ten jeden raz postanowił jechać, bo przecież firma, bo klienci czekają...
Inspekcja skontroluje również osobówki
Uwaga kierowcy! Dotychczas funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego mogli sprawdzać tylko auta ciężarowe...
Nowa broń w walce z pijanymi kierowcami
Od nowego roku policja wychodzi do walki z potencjalnymi zabójcami na drodze z nowym narzędziem. “AlcoBlow” – bo tak się nazywa - daje niezwykłe możliwości.
Czekali, czekali i się doczekali. Kierowcy, którzy dotychczas jeździli na letnich oponach w końcu będą musieli przystąpić do ich wymiany.
Minionej doby policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie podczas prowadzonych kontroli drogowych na terenie powiatu piotrkowskiego wyeliminowali z ruchu sześciu nietrzeźwych kierujących.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat