Artykuły do tagu: kickboxing

Robert Krasoń mistrzem Europy
Piotrkowski sportowiec wywalczył złoty krążek podczas Mistrzostw Europy federacji WAKO w Kickboxingu, które odbywają się w słoweńskim Mariborze. Piotrkowianin rywalizował w formule full contact w kategorii wagowej -81 kg.
Piotrkowski kickboxer brązowym medalistą mistrzostw świata
Tomasz Lasota, reprezentant Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom-Center wywalczył brązowy medal podczas Mistrzostw Świata w Kickboxingu Kadetów i Juniorów federacji WAKO, które odbyły się we włoskim Jesolo Lido.
Kickbokserzy trzykrotnie na podium mistrzostw kraju
Trzy srebrne medale zdobyli kickbokserzy Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom-Center podczas Mistrzostw Polski Seniorów i Juniorów w Formule Low Kick, które odbyły się w miniony weekend w Legnicy.
Piotrkowscy kickbokserzy mistrzami Polski
Dwa złote, jeden srebrny i jeden brązowy krążek wywalczyli reprezentanci Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom-Center podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu w formule full contact, które odbyły się w miniony weekend w Kaliszu.
Sport nauczył mnie pokory
Ma zaledwie 16 lat, a już kilkadziesiąt tytułów na swoim koncie, także mistrzostw Polski i Europy. Mowa o Adrianie Sędereckim, uczniu III klasy Gimnazjum w Gomulinie, który od pięciu lat trenuje kickboxing.
Piotrkowscy kickbokserzy nadal w czołówce
Cztery medale wywalczyli zawodnicy Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom-Center podczas Mistrzostw Polski Seniorów i Juniorów w Kickboxingu K-1 Rules, które odbyły się w miniony weekend w Warszawie. Na najwyższym stopniu podium stanął Tomasz Lasota, Andrzej Sabaciński i Damian Roll zdobyli srebrne krążki, a Adrian Dziubałtowski zajął trzecie miejsce.
Angelika Sobala młodzieżową mistrzynią Polski
Podopieczna trenera Marka Mazura nie zwalnia tempa, kilka dni temu wywalczyła tytuł młodzieżowej mistrzyni Polski w kickboxingu w formule full contact. Podczas imprezy w Kaliszu rywalizowali reprezentanci z 18 klubów z całej Polski.
Piotrkowscy kickbokserzy najlepsi na świecie? [Aktualizacja]
Robert Krasoń i Filip Karbownik, reprezentanci PSSW Tom-Center stoczyli pierwsze walki w Mistrzostwach Świata w Kickboxingu organizacji WAKO, które trwają w węgierskim Budapeszcie. Robert przegrał, a Filip wygrał. Swoją pierwszą walkę podczas tej imprezy przegrała już wcześniej Angelika Sobala, podopieczna trenera Marka Mazura.
Piotrkowscy fighterzy najlepsi w Szczecinie
Kickbokserzy z Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom-Center wywalczyli trzy medale podczas imprezy Polish Fighter Cup 6, która odbyła się w Szczecinie.
Kickbokserzy nie próżnują
Zawodnicy Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom-Center wzięli udział w Pucharze Polski w formule Low Kick. Turniej odbył się w Kobyłce pod Warszawą. Piotrkowscy kickbokserzy zdobyli tam trzy medale.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat