Artykuły do tagu: katastrofa

Katastrofa w Babach. Jest akt oskarżenia
Do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko maszyniście, który według ustaleń prokuratury spowodował katastrofę kolejową w Babach. Doszło do niej 12 sierpnia 2011 r.
Podejrzany o nieumyślne spowodowanie katastrofy
Prokuratura zmieniła zarzut maszyniście, pociągu, który w 2011 roku rozbił się w Babach pod Piotrkowem. Mężczyzna jest podejrzany o nieumyślne spowodowanie katastrofy kolejowej.
Rocznica największej katastrofy kolejowej w Polsce
65 osób - w tym 4 z naszego regionu – zginęło w największej w historii Polski katastrofie kolejowej do której doszło 33 lata temu, 19 sierpnia 1980 roku na odcinku Otłoczyn – Brzoza Toruńska.
Minister Sikorski kolejną ofiarą katastrofy?
Na piotrkowskim Cmentarzu Wojskowym powieszono tablicę upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej. Znajdują się na niej zdjęcia wszystkich, którzy lecieli prezydenckim samolotem. Jednak jedno zdjęcie różni się od pozostałych..
Piotrkowianinowi grozi do 15 lat więzienia
39-letni piotrkowianin, sprawca śmiertelnego w skutkach wypadku, do którego doszło w weekend pod Zduńska Wolą usłyszał zarzuty umyślnego spowodowania katastrofy w ruchu lądowym.
Zawalił się strop w pustostanie
W piątek po godz. 14 przy ulicy Przedborskiej w Piotrkowie zawalił się strop jednego z pustostanów. - Na podwórku siedziałem, kawę piłem, nagle słyszę „bum!” - mówi mieszkaniec Przedborskiej. - Kupa kurzu poszła, za chwilę leci komin. Dobrze, że nikt akurat tędy nie przechodził, bo byłaby katastrofa. Tam mogli nocować bezdomni.
Macierewicz chce powołania międzynarodowej komisji
Antoni Macierewicz, poseł PiS wybrany do sejmu z okręgu piotrkowskiego, apeluje do Unii Europejskiej o włączenie się w wyjaśnianie przyczyn katastrofy smoleńskiej.
Historia smoleńskiej tragedii opowiedziana językiem ciała, ruchem, muzyką. Wczorajszy wieczór (11 kwietnia) należał w piotrkowskim Miejskim Ośrodku Kultury do grupy tanecznej Bik Kayk.
11.04.2013 10:25
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie zaprasza na wyjątkowy wieczór, poświęcony pamięci ofiar katastrofy smoleńskiej.
Uczcili pamięć ofiar katastrofy smoleńskiej
Kilkadziesiąt osób przyszło rano pod pomnik katyński w Piotrkowie, aby uczcić pamięć ofiar katastrofy smoleńskiej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat