Artykuły do tagu: karetka

Karetka zderzyła się z audi
Do zderzenia karetki pogotowia z audi A4 doszło dziś po godz. 13.00 na DK 91 w miejscowości Kosów.
Kolejny atak na karetkę pogotowia
Ratownicy medyczni znów stali się celem ataku!
Pojechali ratować, zostali napadnięci
Kiedy ratownicy medyczni próbowali pomóc choremu, awanturnicy skopali karetkę.
Osobówka zderzyła się z karetką pogotowia
Dwie osoby zostały ranne w zderzeniu osobowego fiata z karetką w Czarnym Lesie, w powiecie bełchatowskim. Policja ustala przyczynę wypadku.
06.03.2014 12:47
5-latka wypadła z okna
5-letnia dziewczynka w ciężkim stanie została przewieziona do bełchatowskiego szpitala, po tym jak w czwartek rano wypadła z okna z wysokości 10 metrów na schody jednej z sulejowskich kamienic.
15.07.2013 16:26
Kolizja przy McDonald's
Około 15.00 na skrzyżowaniu Armii Krajowej i Słowackiego w Piotrkowie doszło do groźnego zdarzenia drogowego.
Karetka wodna dba o bezpieczeństwo nad Zalewem Sulejowskim
Nazywa się Ratownik WSRM, a jej model to Pilothouse 640 Quick Silver, ma 3 lata i pierwotnie była łódką turystyczną. W ubiegłym sezonie wypłynęła do 30 interwencji, a na jej pokładzie dyżuruje trzech wykwalifikowanych ratowników medycznych. W sezonie letnim, od 15 czerwca do 15 września, dba o bezpieczeństwo turystów przebywających nad Zalewem Sulejowskim.
Nowa usługa szpitala przy Rakowskiej
Od marca Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie realizuje odpłatne usługi transportowe tj. transport sanitarny medyczny (ambulans z wyposażeniem medycznym), transport sanitarny oraz zabezpieczanie imprez masowych.
Ze względu na koniec sezonu letniego, swoją pracę niedługo zakończy stacjonująca nad Zalewem Sulejowskim ekipa karetki wodnej. Należą do niej ratownicy medyczni z Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. M. Kopernika w Piotrkowie.
Szpital przy Rakowskiej będzie wymieniał karetki
Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie będzie wymieniał karetki.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat