Artykuły do tagu: kandydat

Kto otrzyma 44. Złotą Wieżę Trybunalską?
Organizatorzy czekają na kandydatury. Zgłoszenia wraz z charakterystyką działalności kandydata i uwzględnieniem osiągnięć w życiu społecznym i w promowaniu naszego miasta mogą zgłaszać zarówno osoby fizyczne, a więc mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego, jak i osoby prawne, w tym przede wszystkim przedstawiciele organizacji, stowarzyszeń społecznych i związków twórczych, działających w Piotrkowie Trybunalskim.
Zniszczono kolejne banery wyborcze
Rafał Czajka i Marian Błaszczyński porównani do Adolfa Hitlera. W Piotrkowie Trybunalskim doszło do kolejnego incydentu wyborczego, tym razem zdewastowano plakaty kandydatów na radnych z komitetu Razem dla Piotrkowa.
Krzysztof Kozłowski kolejnym kandydatem na prezydenta Piotrkowa
Radny Rady Miasta Krzysztof Kozłowski dołączył do grona kontrkandydatów Krzysztofa Chojniaka w zbliżających się wyborach samorządowych. Wystartuje z własnego komitetu "Solidarny Piotrków".
Mieszkańcy wybierali kandydata na prezydenta Piotrkowa
Kto zostanie kandydatem w wyborach na prezydenta Piotrkowa Komitetu Wyborczego Wyborców TAK dla Piotrkowa? O tym decydowali mieszkańcy miasta. W środę i czwartek przeprowadzono prawybory. Ich wynik poznamy w piątek.
Znamy pierwszego kandydata na prezydenta Piotrkowa
Grzegorz Lorek z Prawa i Sprawiedliwości został oficjalnie przedstawiony jako kandydat tej partii na prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego. Obecny radny piotrkowskiej Rady Miasta znalazł uznanie w oczach włodarzy swojego ugrupowania, a jego nazwisko znalazło się na liście kandydatów PiS na prezydentów i burmistrzów miast w okręgu nr 10.
W Piotrkowie jak w Warszawie? Będzie wspólny kandydat na prezydenta?
Być może w Piotrkowie cztery partie wystawią wspólnego kandydata na prezydenta miasta. Wstępne rozmowy już się rozpoczęły – wynika z informacji „Tygodnia Trybunalskiego”.
.Nowoczesna wystawi kandydata na prezydenta Piotrkowa?
Czy .Nowoczesna i Platforma Obywatelska wystawią wspólnych kandydatów w wyborach samorządowych? Jeśli tak, to kogo zjednoczona opozycja wystawi w wyborach na prezydenta Piotrkowa? - Jest za wcześnie, by wymieniać nazwiska - tłumaczy Paweł Kowalczyk, wiceprzewodniczący Nowoczesnej w województwie łódzkim.
Dla kogo
Co prawda do rozpoczęcia dożynek powiatowych w Wolborzu zostało jeszcze sporo czasu, ale już teraz, aż do 6 września, można zgłaszać kandydatury do udziału w plebiscycie "Zasłużony dla Powiatu Piotrkowskiego".
Już po raz piąty władze powiatu wybiorą Zasłużonego dla Powiatu Piotrkowskiego. O ten zaszczytny tytuł mogą się ubiegać osoby, które przyczyniły się do rozwoju i promocji ziemi piotrkowskiej.
Oficjalne wyniki wyborów parlamentarnych we wtorek wieczorem, ale już teraz wiadomo, kto będzie reprezentował nasz region w Sejmie i Senacie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat