Artykuły do tagu: kandydaci

Piotrków: SLD, PO, Nowoczesna tworzą wspólny komitet
Na razie nie ma nazwy, ale wiadomo, że powstanie. SLD, PO i Nowoczesna wystawią wspólne listy w wyborach do Rady Miasta Piotrkowa i Rady Powiatu Piotrkowskiego. Wspólnym kandydatem na prezydenta będzie Marlena Wężyk-Głowacka.
Blisko, coraz bliżej. Kto powalczy o fotel przy Pasażu Rudowskiego?
Bartłomiej Misiewicz kandydatem na prezydenta Piotrkowa – taka informacja pojawiła się na portalu epiotrkow.pl 1 kwietnia. Był to oczywiście żart primaaprilisowy, a może jednak zapowiedź… Wciąż przecież nie znamy kandydata PiS na to stanowisko.
05.07.2015 09:40
Kto do Sejmu?
W poprzednim numerze TT pisaliśmy o możliwych kandydatach do parlamentu z okręgu piotrkowskiego z list ugrupowania Pawła Kukiza. Byli to: Aleksandra Rozpędek, Mariusz Staszek, Zbigniew Włodarczyk, Mariusz Pudzianowski, a nawet prezydent Krzysztof Chojniak (do Senatu). Wśród potencjalnych kandydatów wymieniany jest też Marcin Pampuch, twarz referendum o odwołanie prezydenta Piotrkowa, obecnie pełnomocnik Ruchu JOW w woj. łódzkim. Na wysokiej pozycji ma znaleźć się również wicestarosta bełchatowski.
08.05.2015 05:37
Kto się boi Dudy?
Którego ze startujących w wyborach prezydenckich kandydatów najmniej lubimy? Czyje zwycięstwo najbardziej by nas przerażało?
Lewica przedstawiła kandydatów
W sobotę (25 października) w Domu Nauczyciela w Piotrkowie odbyła się Powiatowa Konwencja Wyborcza, podczas której Lewica zaprezentowała kandydatów na radnych.
Powiat piotrkowski. Znamy kandydatów na burmistrzów i wójtów
Po 40 latach rządów o fotel wójta nie będzie ubiegał się Leon Fortak. W gminie Czarnocin o schedę po jednym z najdłużej urzędujących włodarzy gminnych stanie 3 kandydatów. W pozostałych gminach powiatu piotrkowskiego chętnych do rywalizacji o władzę w gminie również nie brakuje.
PiS przedstawiło „jedynki”
Piotrkowskie Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło swoje „jedynki” na listach wyborczych do samorządu. Ale zaczęło od apelu do obecnie sprawującego władzę prezydenta: „Niech się pan nie bawi w kotka i myszkę z piłkarkami Piotrcovii”.
Grzegorz Lorek kandydatem PiS na prezydenta Piotrkowa
Grzegorz Lorek oficjalnie kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Piotrkowa. Decyzja zapadła na ostatnim komitecie politycznym.
Koniec męskich układów! Aleksandra Rozpędek chce być prezydentem Piotrkowa
Kandydatem na prezydenta Piotrkowa Komitetu Wyborczego Wyborców Piotrkowska Inicjatywa Obywatelska będzie Aleksandra Rozpędek.
Kogo wysłać do Brukseli?
Od niedawna wiemy, że wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się w Polsce 25 maja. Jeszcze nie wiemy, na kogo będziemy mogli zagłosować. Ale może warto się nad tym zastanowić już teraz?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat