Artykuły do tagu: kamera

Czuł się podglądany, więc wyrwał kamerę
39-letni bełchatowianin wyrwał kamerę monitoringu z windy. Uważał, że urządzenie narusza jego prywatność, więc postanowił je uszkodzić. Straty oszacowano na 700 zł. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży.
Dni Muzyki Kameralnej rozpoczęte
W minioną niedzielę już po raz 48. zainaugurowane zostały Dni Muzyki Kameralnej. Koncert „Z Buenos Aires do Wiednia i Paryża" przyciągnął blisko 60 melomanów z Piotrkowa i okolicy.
XLVI Dni Muzyki Kameralnej w Piotrkowie
Już w sobotę 11 kwietnia w piotrkowskim Muzeum w ramach XLVI Dni Muzyki Kameralnej rozpoczną się cotygodniowe koncerty.
Batman i Superman symfonicznie
„Ojciec chrzestny”, „Jurassic Park”, „Superman”, „Batman”, „Gwiezdne wojny” czy „Piraci z Karaibów” - utwory z tych filmowych hitów rozbrzmiewały wczoraj (26 kwietnia)” przez ponad godzinę w komnatach Zamku Królewskiego w Piotrkowie. Wszystko podczas dobiegających końca XLV Dni Muzyki Kameralnej.
Wielki Brat patrzy na radnych
Jeszcze do niedawna takie rozwiązania były domeną literatury science fiction. Teraz zawitały do gmin, a dokładnie do gminy Wola Krzysztoporska. Mowa o systemie, który póki co pozwala rejestrować i odtwarzać wszystko, co dzieje się podczas sesji Rady Gminy.
Krótsze rozprawy w wydziale pracy piotrkowskiego sądu. Od października wszystko, co dzieje się na sali rozpraw jest nagrywane - to znaczenie skróca trwanie procesu.
Muzeum i Polski Instytut Muzyczny w Łodzi zapraszają na kolejne koncerty z cyklu XXXIX Dni Muzyki Kameralnej. W najbliższą sobotę o godz. 18:00 odbędzie się koncert kameralny w wykonaniu Michała Drewnowskiego (fortepian). W programie m.in. utwory J. Brahmsa, R. Wagnera i F. Liszta. Koncert poprowadzi Halina Dulikowska.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat