Artykuły do tagu: jubileusz

Państwowa Szkoła Muzyczna ma 45 lat
2400 uczniów przemierzyło jej korytarze, 140 osób co roku stara się do niej dostać, 1150 solistów wystąpiło w ośmiu edycjach organizowanego przezeń festiwalu...
Piotrków: Biegiem przez historię
Przebiegną 794 okrążenia wokół Starówki. Łącznie do pokonania będzie trasa o długości niemal 595 km. W biegu będzie mógł wziąć udział każdy. Chętni będą mogli pokonać wyznaczoną trasę np. w… stroju rycerza.
30 lat Spółdzielni im. Słowackiego
W jej zasobach mieszka prawie 14 tysięcy osób. W jej budynkach funkcjonują szkoły, sklepy, markety, obiekty sportowe, od niedawna nawet galeria. Dziś w piotrkowskim hotelu Agat Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Juliusza Słowackiego obchodziła 30-lecie swojego istnienia.
Piotrków: Biblioteka w miejsce „Hawany”?
Czy w miejscu, w którym dotąd stoi niedziałające już kino „Hawana”, powstanie nowy gmach Biblioteki Pedagogicznej w Piotrkowie. Taką nadzieję dał dziś (17 lutego) pracownikom biblioteki przewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego Marek Mazur, składając jednocześnie gratulacje z okazji 60-lecia powstania placówki.
60 lat Biblioteki Pedagogicznej w Piotrkowie Trybunalskim
17 lutego Biblioteka Pedagogiczna w Piotrkowie Trybunalskim obchodzić będzie jubileusz.
Telewizja NTL z Radomska obchodzi piętnastolecie swojego istnienia. Niezależna Telewizja Radomsko powstała w 1994 roku. I do tej pory działa nieprzerwanie.
Kolejne sukcesy zapaśników AKS-u
Osiem medali (w tym dwa złote) zdobyli zawodnicy tego klubu w mistrzostwach Polski juniorów, które w czasie weekendu odbyły się w Piotrkowie. Piotrkowscy zawodnicy okazali się zdecydowanie najlepsi także w klasyfikacji drużynowej.
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym odbędą się w najbliższą sobotę w piotrkowskiej hali Relax.
Uroczystości jubileuszu 90-lecia jednostki OSP w Dąbrowie nad Czarną będą okazją do przekazania pojazdu bojowego.
Dziesięciolecie istnienia obchodzi w tym roku Atletyczny Klub Sportowy Piotrków. To jeden z najlepszych zapaśniczych klubów w Polsce. Jubileusz zbiegnie się z kilkoma imprezami, które odbędą się w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat