Artykuły do tagu: jarmark

Jarmark modelarski już w sobotę
Nie lada gratka szykuje się w weekend dla miłośników modelarstwa. 9 listopada w Piotrkowie odbędzie się jarmark modelarski.
Byliście już na Jarmarku Trybunalskim?
Wędliny od Babci Reginy, naturalne miody, sery, chałwy, ozdoby, zabawki – we wszystko to możecie zaopatrzyć się na Jarmarku Trybunalskim na piotrkowskiej Starówce.
Słonecznie i świątecznie w Rynku Trybunalskim
Był wielkanocny żur, stoiska, gdzie można było zaopatrzyć się w świąteczne ozdoby, była Miejska Orkiestra Dęta i oczywiście nieoceniony Tomasz Balcerek w roli prowadzącego. Taki był tegoroczny Jarmark Wielkanocny.
Wielkanocny żur i konkurs palm. Zapraszamy na Rynek!
Pisanki, baranki, zajączki, a także konkurs na najładniejszą palmę oraz żur piotrkowski wielkanocny będą czekały na wszystkich podczas Jarmarku Wielkanocnego. Już w najbliższą niedzielę (14 kwietnia) w Rynku Trybunalskim.
Zapraszamy na Jarmark Modelarski. W sobotę w ZSP nr 4
Drugi Ogólnopolski Jarmark Modelarski odbędzie się w najbliższą sobotę (13 kwietnia) w Piotrkowie Trybunalskim.
Modelarze spotkają się w Piotrkowie
Pierwsza Ogólnopolska Giełda Modelarska to miejsce, gdzie będzie można podziwiać samochody, pociągi, samoloty, statki, a wszystko to w wersji miniaturowej. Już w sobotę (9 marca) miłośnicy modelarstwa będą mogli wymienić swoje doświadczenia związane z tworzeniem rzeczywistości w pomniejszeniu.
Grudniowy hit Wrocławia - Jarmark Bożonarodzeniowy
Wrocław- jedno z najpiękniejszych polskich miast, które na brak turystów nie może narzekać. Ludzie z całego świata tłumnie przyjeżdżają do siedziby władz województwa dolnośląskiego, aby podziwiać przepiękne krajobrazy i korzystać z wielu atrakcji turystycznych. Można powiedzieć, że we Wrocławiu każda pora roku zaskakuje innymi przyjemnościami. Zimą bezsprzecznie jest to Jarmark Bożonarodzeniowy.
Zakończyła się Biesiada Trybunalska
Koncert zespołu The Beatlmen był ostatnią atrakcją przygotowaną dla piotrkowian z okazji Biesiady Trybunalskiej. Trzeci dzień imprezy w Rynku Trybunalskim obfitował w emocje sportowe, nie zabrakło także lokalnych specjałów.
Piotrkowianie biesiadują
Drugi dzień Biesiady Trybunalskiej upłynął piotrkowianom przy dobrej muzyce i lokalnych przysmakach. Organizatorzy przygotowali także animacje dla najmłodszych.
Jarmark Wielkanocny wreszcie przy słonecznej pogodzie
Od samego rana w niedzielę piotrkowianie mogli robić zakupy na Jarmarku Wielkanocnym. Stoiska wystawców stanęły tradycyjnie na płycie Rynku Trybunalskiego. W tym roku świątecznemu jarmarkowi towarzyszyła – wyjątkowo – słoneczna pogoda.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat