Artykuły do tagu: jacht

Chwile grozy nad Zalewem Sulejowskim
Policjanci z komisariatu wodnego w Barkowicach wyciągnęli z wody dwie osoby żeglujące po Zalewie Sulejowskim. Mieszkańcy województwa świętokrzyskiego znaleźli się za burtą, po tym jak ich łódź wywróciła się na silnym wietrze.
Akcja ratunkowa na Zalewie. Tonął jacht
Na Zalewie Sulejowskim w Bronisławowie tonął jacht. Na pokładzie były trzy osoby.
Udana parada jachtów na Zalewie Sulejowskim
Po raz kolejny z okazji święta Bożego Ciała na wodach Zalewu Sulejowskiego odbyła się parada jachtów. W tegorocznej edycji wydarzenia udział wzięło blisko 40 jednostek. Organizatorem parady był, podobnie jak w poprzednich latach, Klub Żeglarski Ziemi Piotrkowskiej "Szot".
Parada jachtów znów popłynie przez Zalew Sulejowski
Kto w najbliższy czwartek w południe będzie spędzał wolny czas nad Zalewem Sulejowskim będzie mógł zobaczyć okolicznościową paradę jachtów. W imprezie udział zapowiedziało już ponad 30 jednostek. Organizatorem wydarzenia jest Piotrkowski Klub Żeglarski „Szot”.
Wiatr przewrócił jacht. Pomogli policjanci
Policjanci z komisariatu wodnego w Bronisławowie pomogli mężczyźnie na Zalewie Sulejowskim, który wpadł do wody, po tym jak jego łódź wywróciła się.
Sezon żeglarski na Zalewie Sulejowskim rozpoczęty
W dzień Flagi Narodowej w samo południe rozpoczął się sezon żeglarski na Zalewie Sulejowskim. Tego dnia otwarta została nowa przystań w Barkowicach Mokrych.
Parada jachtów na Zalewie Sulejowskim
45 jachtów wzięło udział w czwartek, 26 maja, w paradzie z okazji rozpoczęcia sezonu żeglarskiego na Zalewie Sulejowskim. To była prawdziwa procesja pod żaglami. Trasa rejsu wiodła od portu w Bronisławowie do portu przy tamie w Smardzewicach.
Piotrkowianie najlepsi na karaibskich regatach
Maciej Nytko oraz Andrzej Bartosik to dwaj piotrkowianie, którzy brali udział w 36. edycji St. Maarten Heineken Regatta. Ich team Ocean Challenge Yacht Club wygrał na najstarszych regatach organizowanych na Karaibach.
Pływali na nim piotrkowscy harcerze
Polski Len - drewniany jacht transatlantycki, na którym pływali niegdyś harcerze piotrkowskiej chorągwi, wystawiony jest na sprzedaż.
Polski Len - transatlantycki jacht piotrkowskich harcerzy [foto+film]
Polski Len to jacht Piotrkowskiej Chorągwi ZHP, którego dzieje są bardziej niesamowite niż scenariusz niejednego filmu przygodowego. W swój dziewiczy rejs jacht popłynął do Newport w Stanach Zjednoczonych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat