Artykuły do tagu: itry

26.11.2019 08:57
Pokaż się w sieci
Obecnie strona internetowa to niemalże obowiązkowy element w portfolio każdej formy, organizacji pozarządowej, placówki szkolnej czy instytucji. W ten sposób dociera się do potencjalnych odbiorców czy też kontrahentów, choć oczywiście nie brakuje również prywatnych autorskich witryn, a blogi o różnej tematyce stają się bardzo popularne i wyznaczają trendy w każdej dziedzinie. Sieć zdominowała już niemalże każdą naszą aktywność, ponieważ tu zaglądamy w każdej sprawie, a nawet bez powodu.
Budowa A1 niszczy lokalne drogi
Jak mówi stare powiedzenie "najpierw musi być gorzej, aby potem mogło być lepiej". Budowa autostrady A1 w naszym regionie fatalnie wpływa na infrastrukturę drogową Piotrkowa. Od momentu rozpoczęcia prac ruch jest wzmożony, a szczególnie dokuczliwa jest liczba tirów przejeżdżających przez miasto. Drogi i elementy architektury drogowej niszczeją. Czy po zakończeniu prac wszystko zostanie naprawione?
Podsumowano I Trybunały Szachowe
Prawie dwa tygodnie trwały pierwsze piotrkowskie Trybunały Szachowe. Inicjatorami tego festiwalu byli członkowie piotrkowskiej Akademii Mistrzostwa Szachowego, wspomagani przez członków Łódzkiego Związku Szachowego i Polskiego Związku Szachowego. Podczas imprezy zorganizowano Mistrzostwa Polski oraz Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych, Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Szachach Klasycznych, symultanę szachową z arcymistrzem Marcinem Tazbirem, ponadto w ramach Trybunałów zorganizowano szkolenie kadry młodzików i juniorów województwa łódzkiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat