Artykuły do tagu: interwencja

Pijana pojechała ratować pacjenta. Mężczyzna zmarł.
Trzy promile alkoholu we krwi miała 45-letnia ratowniczka medyczna, która udzielała pomocy 74-letniemu mężczyźnie. Podczas interwencji niepokój rodziny zwróciło dziwne zachowanie kobiety, która jak się później okazało była pod wpływem alkoholu. Wszystko zakończyło się niestety śmiercią mężczyzny. Ratowniczka została zatrzymana przez policjantów z Opoczna.
Czarne chmury nad ulicą Próchnika
Czarny, intensywny, uciążliwy dym spowija ulicę Próchnika w Piotrkowie. Mieszkańcy bloków skarżą się na nasilający się kaszel, chrypkę. Dym wydobywa się z trzech kominów należących do firm zlokalizowanych po przeciwnej stronie ulicy.
Sami sobie naprawią drogę?
Mieszkańcy ul. Swojskiej w Piotrkowie skarżą się na zły stan drogi. Jest to ślepa uliczka prowadząca do prywatnych posesji, nie posiada asfaltowej nawierzchni, a jej stan faktycznie jest zły, co pokazują liczne dziury.
Głowy karpi na skwerze przy podstawówce
„Duża ilość głów z karpia leży na skwerze przy szkole podstawowej na Krakowskim Przedmieściu” – takie zgłoszenie otrzymał w piątek rano dyżurny Straży Miejskiej w Piotrkowie.
16.11.2017 08:01
Pomoc przyszła w porę
Policjanci z Tomaszowa uratowali 24-letniego mężczyznę, który próbował odebrać sobie życie.
01.11.2017 11:11
Nie bądź obojętny!
Strażnicy miejscy apelują, aby zwracać uwagę na osoby leżące na trawnikach, ławkach czy przystankach autobusowych. Taki stan rzeczy nie musi oznaczać wyłącznie upojenia alkoholowego, ale może być wynikiem choroby lub zasłabnięcia.
My mieszkańcy zwracamy się z prośbą...
Prośba dotyczy 100-metrowego odcinka drogi, na końcu której mieszka 5 rodzin. Chodzi o odcinek ulicy Przemysłowej w Piotrkowie, który po ostatnich ulewach jest kompletnie zdewastowany.
Nie do wiary! „Gazownicy” wrócili na plac budowy
- Rozkopali i zostawili. Wszystko stoi niezabezpieczone od kilku miesięcy – tak w skrócie sytuację na piotrkowskim blokowisku przedstawili nam mieszkańcy, a chodzi o teren w obrębie ulic Kotarbińskiego, Rudnickiego czy 9 Maja.
Były pijane, pod ich opieką były dzieci
Podczas ostatniego weekendu policja z Tomaszowa dwukrotnie otrzymywała sygnały o pijanych matkach. Pierwsze zgłoszenie dyżurny odebrał 5 sierpnia o godz. 14.30. Policjanci pojechali do jednej z miejscowości w gminie Tomaszów. W mieszkaniu była 33-letnia kobieta i jej 5-letni syn. Matka została zbadana na zawartość alkoholu. Miała 1,6 promila w organizmie. Dzieckiem, do czasu wytrzeźwienia matki, zaopiekował się dziadek.
14.06.2017 09:24
Wiadukt się sypie
Mieszkańcy Kamocina w gm. Grabica zwracają uwagę na zły stan wiaduktu, który znajduje się na drodze w kierunku Brzozy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat