Artykuły do tagu: impreza

W ogólnopolskim festiwal folkloru miejskiego w Przemyślu trzecie miejsce zdobyła nasza regionalna kapela podwórkowa „Spod Dębu”. Wieloletni laureaci festiwalu, piotrkowska kapela „Fakiry” tym razem została wyróżniona.
15.05.2008 15:07
W najbliższą sobotę 17 maja 2008 od godziny 18.00 piotrkowskie Muzeum zaprasza na "NOC W MUZEUM" Impreza organizowana jest po raz kolejny w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Muzeów.
W najbliższą sobotę na stadionie przy ulicy Żwirki w Piotrkowie odbędzie się piłkarskie spotkanie charytatywne pomiędzy reprezentacją Piotrkowa złożoną z samorządowców oraz przyjaciół Międzyosiedlowej Ligi Piłki Nożnej a drużyną księży.
Piotrkowska straż pożarna ma 130 lat
Swego czasu ich znakiem rozpoznawczym były sumiaste wąsy i błyszczące hełmy. Przez lata jako jedyni mogli nosić mundury z polskimi emblematami. Za szerzenie polskości władze zaborcze zabraniały im jednak defilować w rytmie tradycyjnych marszy...
15 maja rozpocznie się w Piotrkowie „WIOSNA ŻAKÓW 2008” organizowana przez Uniwersytet Humanistyczno - Przyrodniczy Jana Kochanowskiego filia w Piotrkowie Trybunalskim. Głównym patronem medialnym jest Radio Strefa FM.

Termin imprezy: 15-16 maja 2008r.
10 maja obchody Dnia Strażaka w Piotrkowie
Piotrkowska straż pożarna w tym roku skończyła 130 lat. W sobotę odbędą się w Piotrkowie uroczystości w związku z Wojewódzkimi Obchodami Dnia Strażaka. Będzie można zobaczyć wiele pokazów, podczas których strażacy zademonstrują swoje umiejętności.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat