Artykuły do tagu: impreza

Zapraszamy do udziału w imprezach organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury podczas wakacji w ramach akcji „WYCIAGAMY DZIECI Z BRAMY - BAW SIĘ LATEM”.
LEVEL UP CUP (12 lipca 2008 )
To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich wielbicieli deskorolki. Już w najbliższą sobotę (12 lipca) w piotrkowskim skateparku przy ul. Belzackiej odbędą się zawody LEVEL UP CUP.
Rozpoczęły się spotkania żydowskie w Piotrkowie
Ropoczęły się piotrkowskie "Spotkania z historią i kultutrą żydowską". Uroczysta inauguracja nastąpiła wczoraj. Na starym cmentarzu żydowskim odsłonięto pamiątkowy obelisk, a dokonał tego Michael Traison przedstawiciel żydowskiej fundacji "Odnowienie i pamięć".
Grupa De Press będzie gwiazdą tegorocnych Dni Wolborza.
Grupy Zakopower i Bracia Cugowscy to główne gwiazdy tegorocznych Dni Opoczna.
Od piątku trwają 29-te Dni Bełchatowa. Wszystkie imprezy w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kultury i Tradycji rozpoczęły się o 13-stej. Wystąpiły zespoły z miast partnerskich Bełchatowa. Na błoniach przy Muzeum Regionalnym wystawione były stoiska, gdzie można było nabyć rękodzieła ludowe.
24 czerwca rozpocznie się w Piotrkowie V Międzynarodowy Festiwal Filmowy „Żydowskie Motywy”. Przegląd odbędzie się w Ośrodku Działań Artystycznych Galeria OFF, ul. Dąbrowskiego 5.
Rusza Trybunalski Teatr Ogródkowy. Już 22 czerwca na podwórzu klasztoru oo. Bernardynów pierwsze przedstawienie dla najmłodszych.
SEPTEMBER I DŻEM to główne gwiazdy XXIX Dni Bełchatowa.
W tegoroczne letnie miesiące na najmłodszych mieszkańców naszego miasta czeka aż dziewięć teatralnych przedstawień. A wszystko w ramach znanego już małym piotrkowianom Trybunalskiego Teatru Ogródkowego. Już 22 czerwca Trybunalski Teatr Ogródkowy rozpoczyna czwarty sezon...

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat