Artykuły do tagu: hulajnoga

Ukradł hulajnogę, żeby dojeżdżać do pracy
W mieszkaniu 40-letniego mieszkańca Radomska policja znalazła skradzioną (miejską) hulajnogę wartą ponad 2000 złotych. Mężczyzna tłumaczył, że chciał nią dojeżdżać do pracy.
Piotrkowski policjant próbował ukraść hulajnogę?
"Policjant KMP w Piotrkowie Trybunalskim dokonał kradzieży miejskiej hulajnogi, która została odnaleziona w jego samochodzie, zaparkowanym przed siedzibą komendy. W sprawę zamieszało się Biuro Spraw Wewnętrznych Policji" - zgłoszenie o takiej treści otrzymaliśmy wieczorem od jednego z naszych czytelników. Co na to przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim?
Piotrkowianie też będą mogli wypożyczać elektryczne hulajnogi
Będzie ich 40, zostaną rozlokowane w kilkunastu miejscach na terenie Piotrkowa Trybunalskiego. W czwartek mamy poznać więcej szczegółów, tymczasem przedstawiciele firmy, która będzie się zajmować obsługą pojazdów, zachęcają do sugerowania lokalizacji, w których hulajnogi mogłyby się znajdować. Prawdopodobnie będzie można z nich korzystać już od 1 marca.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat