Artykuły do tagu: huk

Jak pomóc swojemu psu przetrwać Sylwestra?
Noc sylwestrowa to czas niezwykle stresujący dla zwierząt, zarówno towarzyszących, jak i dzikich czy gospodarskich. Skupmy się jednak na tych zwierzakach, którym przy okazji szału sylwestrowej nocy pomóc najłatwiej. Kilkoma poradami, podzieliła się z nami Natalia Zając, prezes Fundacji Masz Nosa – Pomagamy Zwierzętom.
Trener Piotrkowianina zastąpi...trenera Piotrcovii
Do końca sezonu Dmytro Zinchuk będzie prowadził zespół Piotrkowianina, a jednocześnie wraz z Agatą Wypych poprowadzi Piotrcovię. Szkoleniowiec Piotrkowianina zastąpi Andrzeja Bystrama, którego członkowie Zarządu odsunęli od zajęć z zespołem. Wszystko wskazuje jednak na to, że w przyszłym sezonie zarówno Dmytro Zinchuka, jak i Agaty Wypych na ławkach trenerskich piotrkowskich zespołów już nie zobaczymy, rozgrywająca i jednocześnie drugi trener Piotrcovii jest bowiem w ciąży, a trenera Piotrkowianina może zastąpić Bartosz Jurecki. Były reprezentant Polski w trakcie sezonu 2018/19 został zwolniony z funkcji szkoleniowca Azotów Puławy.
10 ważnych słów zabrzmiało w Piotrkowie
"10 ważnych słów" to koncert poświęcony ludziom Solidarności, który w sobotni wieczór odbył się w Centrum Idei ku Demokracji. Na piotrkowskiej scenie wystąpili Jan Krzos i akompaniująca mu na fortepianie Tatiana Dranchuk, a słowo historyczne wygłosiła łódzka aktorka, Masza Bogucka.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat