Artykuły do tagu: hobby

EuroTrip, czyli busem przez Europę
Czterech studentów - pilot samolotowy, operator urządzeń startowych, muzyk-kucharz i malarz-sportowiec organizuje wyjazd starym busem po Europie śladami polskich bohaterów.
Młodzi łowili na Bugaju
Tym razem deszcz nie przeszkodził dzieciom w rywalizacji podczas zawodów spławikowych “Zakończenie Wakacji” zorganizowanych przez Koło nr 12 Piotrków – Miasto.
Mieszko Pierwszy. Współczesny ręczyński rycerz
Swoje serce oddał początkom państwowości polskiej. Swój czas kolczugom, czepcom kolczym, lamelkom i karwaszom...
Akademickie Mistrzostwo Polski zdobyte w Krakowie i srebrny medal wywalczony podczas debiutów kulturystycznych, które odbyły się w Ostrowi Mazowieckiej - to tylko niektóre z tegorocznych dokonań piotrkowianina Radosława Lizaka, który swoją przygodę z kulturystyką rozpoczął osiem lat temu.
Na starego mistrza czas...
Mały zakład przy ul. Starowarszawskiej 25 w Piotrkowie pełen jest maszyn i urządzeń, których już nigdzie indziej nie ma.
Do biegu! Gotowi!... Spartakus!
Wiosna w pełni. To czas, kiedy na terenie całej Polski organizowanych jest mnóstwo imprez biegowych. Zaczynając od dystansu na 10 km, poprzez półmaratony, biegi tematyczne, te po nieco trudniejszych trasach, aż po maratony. Bełchatowski Klub Biegaczy Spartakus nie próżnuje.
Ze
Załoga Rowerowa “Zgrzyt” z Bełchatowa już od 12 lat zachęca do jazdy na rowerze. 5 maja obchodziła jubileusz.
Strefa zrzutu przygotowuje się do rozpoczęcia sezonu
Strefa zrzutu Pete Skydive zaprasza już w ten weekend na skoki do Piotrkowa Trybunalskiego.
Stado mustangów w Piotrkowie
Ma ponad 4-litrowy silnik, ponad 400 koni mechanicznych i potrafi spalić nawet 40 litrów paliwa. Takiego pojazdu na co dzień używa jeden z członków Mustang Klub Polska, którego przedstawiciele zebrali się dzisiaj w Piotrkowie.
Tym razem wyjątkowo w poniedziałek (a nie jak zwykle w niedziele) Załoga Rowerowa “Zgrzyt” z Bełchatowa zaprasza na wycieczkę do zbiornika wodnego Dębina.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat