Artykuły do tagu: hiphop

O życiu na Dzielnej, hip hopie i muzycznych planach. Przeczytaj wywiad z raperem z Piotrkowa!
"Po ciemku tu trafiam, to jak kobiety zapach. Zawsze gdy wracam, miłości nagły atak. Każdy takie miejsca ma i już zawsze będzie wracać tam. W tym jest zawarta moja miłość. Bóg tu sprowadził mnie z rodziną" - tak o jednej z ulic w mieście nawija raper z Piotrkowa. Dzielna doczekała się swojego hymnu. O tym, jak powstawał utwór i teledysk do niego, ale też co to znaczy być hiphopowcem, rozmawiamy z Breją, czyli Łukaszem Gruszeckim z Dzielnej.
Nowator wystąpi w Sejfie
Najpopularniejszy przedstawiciel łagodniejszej odmiany polskiego hip-hopu po raz pierwszy zaprezentuje się w Piotrkowie. Nowator w najbliższy piątek wystąpi w piotrkowskim klubie Sejf. Początek o godzinie 21.00.
Hip hop na 750-lecie Radomska
W rytmie hip hop świętować będzie swoje urodziny pobliskie Radomsko. Z okazji 750-lecia miasta utwory inspirowane historią miasta, wydane na okolicznościowej płycie, wykonają radomszczańscy raperzy: Człowieczek, Ace, Tegieem, Hemarq, Erix, Kizu, Lord Cox.
Dobry bit plus dobry przekaz - pod takim hasłem odbył się koncert słynnej grupy hip- hopowej z Białej Podlaskiej. Full Power Sprit zagrał w kościele akademickim Panien Dominikanek przy ul. Rycerskiej 3 w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat