Artykuły do tagu: harcerze

28.09.2015 10:42
Harcerze uczyli harcerzy
Harcerze z drużyny z Woli Krzysztoporskiej działającej przy Szczepie Drużyn Ósmych HARC zorganizowali dla swoich kolegów i koleżanek bieg harcerski, dzieląc się umiejętnościami zdobytymi podczas zbiórek, biwaków i obozów
Ósma Błyskawica najlepsza w Karkonoszach
Patrol Ósma Błyskawica ze Szczepu Drużyn Ósmych HARC zajął I miejsce i zdobył puchar na V Trasie Wędrowniczej Ogólnopolskiego Harcerskiego Rajdu "Granica" w Karkonoszach.
Harcerze będą integrować się w Piotrkowie
Trzy dni, od 11 do 13 września, trwać będzie Święto Chorągwi Łódzkiej Związku Harcerstwa Polskiego "U źródła".
Po kowbojsku zakończyli rok harcerski
Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC i Szczep Drużyn Ósmych HARC
świętowały w sobotę, 20 czerwca zakończenie roku harcerskiego 2014/2015. Tym razem stanica na Karczunku przeistoczyła się w kowbojskie miasteczko.
Harcerze zmierzyli się z Ekstremalną Ósemką
VII Rajd Tropem Ósemki przeszedł do historii. Były to dwa dni rywalizacji między patrolami reprezentującymi drużyny harcerskie z Warszawy, Woli Krzysztoporskiej, Gomulina, Szczercowa, Przygłowa i Piotrkowa Trybunalskiego. Tym razem w głębokich lasach Sulejowskiego Parku Krajobrazowego na uczestników czekali disneyowscy bohaterowie.
Rekordowy piknik rodzinny w Skotnikach
W niedzielę we wsi Skotnik w gminie Aleksandrów harcerze zorganizowali coroczny piknik rodzinny. Była to impreza pod wieloma względami wyjątkowa - po pierwsze, połączona ze Świętem Rodziny w Skotnikach, a po drugie, wzięła w nim udział rekordowa liczba osób (ok. 400).
 Wiosenny marsz na orietację w Piotrkowie
W miniony weekend odbył się "Wiosenny marsz na orientację" przygotowany przez Komendę Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Piotrkowie oraz Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Michała Rawity Witanowskiego w Piotrkowie.
Na wiosenny marsz zapraszają harcerze i PTTK
Komenda Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Piotrkowie oraz Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Michała Rawity Witanowskiego zapraszają do udziału w „Wiosennym marszu na orientację”.
Wystąpił Dom o Zielonych Progach
W sobotę (11 kwietnia) miłośnicy szeroko pojętej poezji śpiewanej oraz piosenki turystycznej mogli uczestniczyć w koncercie zespołu Dom o Zielonych Progach w Miejskim Ośrodku Kultury.
Harcerze przynieśli nam Światełko Betlejemskie
Piotrkowscy harcerze wędrują po Piotrkowie, roznosząc Światełko Betlejemskie. Trafili też do nas – redakcji Strefy FM, „Tygodnia Trybunalskiego” i portalu epiotrkow.pl.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat