Artykuły do tagu: harcerstwo

W Piotrkowie harcerzy nie ubywa
Tragedia harcerzy w Suszku, w której śmierć poniosły dwie dziewczynki, mogła wywołać spadek zaufania rodziców do środowisk harcerskich i strach przed posyłaniem dzieci na obozy. Czy taki problem istnieje w Piotrkowie?
Przeprowadzili kontrolę obozowisk
Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi, insp. Andrzej Łapiński, polecił skontrolować obozowiska położone w lasach województwa łódzkiego.
Harcerze z całego województwa integrowali się w Piotrkowie [ZDJĘCIA]
W piątek rozpoczęły się obchody Święta Chorągwi Łódzkiej "U źródła". Wzięło w nich udział blisko 1300 harcerzy z całego województwa łódzkiego. W programie były dyskusje, konferencje czy koncerty.
Zuchy z Piotrkowa w świecie postaci Disneya
Dwa wypełnione zuchami autokary z samego rana w sobotę pomknęły do Skotnik, gdzie tym razem harcerze przenieśli się w świat postaci Disneya.
Polski Len - transatlantycki jacht piotrkowskich harcerzy [foto+film]
Polski Len to jacht Piotrkowskiej Chorągwi ZHP, którego dzieje są bardziej niesamowite niż scenariusz niejednego filmu przygodowego. W swój dziewiczy rejs jacht popłynął do Newport w Stanach Zjednoczonych.
Poczuj dreszczyk emocji podczas gry miejskiej!
W niedzielę 25 marca br. odbędzie się w Piotrkowie gra miejska "SKAUT", która będzie połączeniem miejskiej gry terenowej z imprezą na orientację. Celem harcerskich organizatorów tego przedsięwzięcia jest przede wszystkim promowanie naszego miasta i jego bogatej historii połączone z aktywnością ruchową. Gra ma także na celu integrację środowisk harcerskich i mieszkańców miasta, którzy także mogą wziąć w niej udział zgłaszając się jako rodziny lub grupy nieformalne.
Betlejemskie Światełko Pokoju już w Piotrkowie
Betlejemskie Światełko Pokoju kolejny raz trafiło do Piotrkowa i redakcji Strefy FM.
Blisko dwustu skautów z piotrkowskiego hufca ZHP weźmie udział w corocznym zlocie harcerskim, który już w najbliższy weekend odbędzie się w stanicy harcerskiej Trzy Morgi.
Piotrkowscy harcerze na zlocie w Krakowie
W dniach 16 - 24 września odbywa się Jubileuszowy Zlot 100-lecia Związku Harcerstwa Polskiego w Krakowie, na Błoniach.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat