Artykuły do tagu: grill

Jedzenie z grilla może nam zaszkodzić?
Karkówka z grilla, kiełbasa, grillowane warzywa, już na samą myśl część osób robi się głodnych. Przecież prawie każdy uwielbia jedzenie z grilla. Jednak pamiętajmy, że do grillowania trzeba się odpowiednio przygotować, w przeciwnym razie może być bardzo niebezpieczne przede wszystkim dla naszego zdrowia. Jeżeli nie będziemy dbać o to co znajduje się na naszym talerzu, możemy doprowadzić nawet do raka jelita grubego.
Sezon grillowy rozpoczęty?
Długi weekend majowy to idealny czas, aby rozpocząć sezon grillowy. W Polsce grillować, można w dowolnym miejscu, trzeba jednak pamiętać, aby nie złamać żadnego innego prawa.
Grillować można prawie wszędzie, ale..
Wiosenna aura zachęca do rozpoczęcia sezonu grillowego. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami grilla można rozpalić w dowolnym miejscu - w parku, na skwerze, a nawet na balkonie. Jak podkreśla Jan Sońta z piotrkowskiej Straży Miejskiej trzeba jednak pamiętać, by nie naruszać żadnego innego prawa.
Wielki Grillowanie z Avocado Bowling Club!
Już w najbliższy weekend Avocado Bowling Club zaprasza na piknik oraz bezpłatny turniej gry w kręgle!
W Piotrkowie utworzą strefy grillowania?
Strefy grillowania mają pojawić się w Piotrkowie w przyszłym roku. O utworzenie miejsc, w których można by grillować apelował do władz miasta radny Szymon Miazek.
Radny chce grillować w mieście
Piotrkowski radny SLD Szymon Miazek złożył interpelację sprawie utworzenia w Piotrkowie miejsc do grillowania.
Piotrków: Trakt Wielu Grilli [foto+film]
Sporym zainteresowaniem cieszyła się zorganizowana po raz pierwszy w tej formule impreza pod nazwą "Trakt Wielu Grilli". Było coś dla ciała, ale i dla duszy. Nie zabrakło smacznych potraw (przede wszystkim z grilla) i dobrej muzyki serwowanej przez piotrkowskie zespoły. Imprezę zorganizowała Loża Kulturalna Stare Miasto.
Piotrków: W Rynku rozpoczęliśmy sezon grillowania
W sobotnie popołudnie Stowarzyszenie Loża Kulturalna Stare Miasto zaingurowało tegoroczny sezon grillowy. Piotrkowianie przy muzyce grillowali w Rynku. Impreza nosiła nazwę Trakt Wielu Grilli.
Sezon grillowy w pełni. Jedni organizują barbecue w swoich ogrodach, inni wyjeżdżają w tym celu za miasto.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat