Artykuły do tagu: grandprix

Teatr „Wyjście Ewakuacyjne” zdobył Grand Prix w Krakowie
Spektakl „Cisza. Sen trwa” piotrkowskiego teatru studenckiego „Wyjście ewakuacyjne” okazał się najlepszym przedstawieniem 13. Ogólnopolskiego Przeglądu Teatrów Studenckich i Niszowych „Epizod” w Krakowie. W sobotę, 23 marca, młodzi piotrkowscy aktorzy zdobyli Grand Prix przeglądu. Zwycięskie przedstawienie wyreżyserowała Lucyna Jakubczyk.
Mateusz Bernatek z brązowym medalem Grand Prix of Germany
W imprezie, którą zorganizowano w Dortmundzie reprezentant Polski stoczył cztery walki w stylu klasycznym w kategorii 67 kg. Trzy z nich rozstrzygnął na swoją korzyść i tylko raz musiał uznać wyższość rywala.
II Grand Prix Piotrkowa wygrał...
..Adrian Wichłacz, który uzyskał najlepszy czas spośród 42 załóg, rywalizujących podczas II Grand Prix Piotrkowa, będącym jednocześnie IV rundą Pucharu Sprintów Automobilklubu Piotrkowskiego. Tym razem kierowcy ścigali się na 1,5 km odcinku Al. Concordii.
Grand Prix Piotrkowa Trybunalskiego
Automobilklub Piotrkowski zaprasza na imprezę Grand Prix Piotrkowa Trybunalskiego, która odbędzie się w niedzielę 29 czerwca przy Al. Armii Krajowej, pomiędzy Al. Sikorskiego a ul. Dmowskiego. Zapisy od godz. 10.00. Start o 12.00.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat