Artykuły do tagu: gramiejska

Kulturower wystartował ulicami Piotrkowa
65 uczestników wzięło udział w Kulturowerze, czyli nocnej grze miejskiej współorganizowanej przez Piotrkowską Grupę Rowerową i Centrum Informacji Turystycznej.
Zapraszamy na Dni Europy w Piotrkowie Trybunalskim
Tematem przewodnim tegorocznych obchodów będzie Europejski Rok Dziedzictwa Kulturowego. Dni Europy rozpoczynają się we wtorek 8 maja.
Legioniści na ulicach Piotrkowa, czyli gra miejska HARC
Tegoroczną edycję gry miejskiej przygotowanej przez Stowarzyszenie HARC wygrała drużyna "Opryszki" z Piotrkowa. Przejażdżka drezyną, bal kotylionowy, wizyta w magazynie frontowym czy ćwiczenia na poligonie wojskowym – to tylko część atrakcji, jakie czekały w sobotę na uczestników zabawy, której motywem przewodnim był Piotrków legionowy. W grze wzięło udział 200 osób.
Gra miejska na 100. rocznicę niepodległości
Piotrków Trybunalski przeniesie się w epokę zaborów, legionów i I wojny światowej – wszystko za sprawą kolejnej gry miejskiej, organizowanej przez Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC.
Gra miejska w Rynku Trybunalskim
Gra miejska "Z królową Jadwigą po Piotrkowie" odbyła się w sobotę na płycie piotrkowskiego Rynku.
Ulica Słowackiego kończy w tym roku 90 lat
Dwa dni potrwają obchody 90. urodzin ulicy Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim. Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na grę miejską, spacery i koncerty.
Nocny Kulturower, czyli w poszukiwaniu tajemniczego chrononauty
44 uczestników, 42 km do przejechania, 26 obiektów i miejsc do odwiedzenia, zagadki i zaszyfrowane hasła do odgadnięcia, genialny naukowiec Kuperweiser, podstępny „Mefisto” i zaginiony chrononauta – tak pokrótce można podsumować tegoroczną edycję gry miejskiej „Nocny Kultorower”, którą w sobotę, 13 maja, w godzinach wieczornych rozegrano w Piotrkowie. Jak zgodnie przyznali cykliści, biorący udział w zmaganiach w miejskiej przestrzeni, była to najtrudniejsza odsłona ze wszystkich dotychczasowych tej popularnej, rowerowej zabawy.
Przeszli przez trzy epoki
W sobotę odbyła się w Piotrkowie gra miejska „Pętla czasu”, organizatorem zabawy było Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC.
Znajdą się w pętli czasu
W najbliższą sobotę o godzinie 10.00 rozpocznie się w Rynku Trybunalskim kolejna, piąta już gra miejska zorganizowana przez Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC.
Ruszyli śladami cichociemnych
Grę miejską „Śladami cichociemnych” zorganizowano w sobotę w Piotrkowie Trybunalskim. Celem było rozbudzanie postaw patriotycznych poprzez poznawanie historii i upamiętnienie Roku Cichociemnych. Była to też okazja do doskonalenia orientacji w terenie zurbanizowanym poprzez poznanie lokalizacji wybranych obiektów historycznych Piotrkowa, przy jednoczesnym stosowaniu zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat