Artykuły do tagu: gospodarka

Piotrków: Gdzie prezydent ma spółkę...?
Na budynku Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej pojawią się dzisiaj banery, których treść i wygląd na razie utrzymywane są w tajemnicy, ale które mają pokazywać sugestywnie, "gdzie władze miasta mają spółkę". Z jednym z takich banerów przedstawiciele załogi wybiorą się na piątkową sesję rady miasta.
Ma być więcej linii autobusowych na terenie miasta. Tak przynajmniej twierdzi Andrzej Kacperek wiceprezydent Piotrkowa. Wg niego jest sposób na to, aby poprawić sytuację piotrkowskiej komunikacji.
MZGK : Pracę straci 320 osób ?
Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej oflagował się na znak protestu przeciw kolejnym posunięciom władz miasta. Zdaniem załogi prowadzą one do pozbawienia spółki tych form działalności, z których się ona utrzymuje. Jeśli tak się stanie, istnienie spółki straci sens, a 320 osób zostanie bez pracy. Załoga zakładu opowiedziała się za podjęciem akcji protestacyjnej. Referendum w tej sprawie przeprowadziły związki zawodowe.
W Miejskim Zakładzie Gospodarki Komunalnej gorąca atmosfera i to nie ze względu na zbliżający się sezon grzewczy. W spółce ostatni dzień referendum zorganizowanego przez związki zawodowe w sprawie podjęcia akcji protestacyjnej. Związkowcy - jak mówią - obawiają się zwolnień grupowych.
Miejski Zakład Komunikacyjny w Piotrkowie jako jedyne przedsiębiorstwo złożył ofertę w przetargu na świadczenie usług przewozowych na terenie miasta.
01.09.2008 07:23
Samorządowcom V kadencji do sztambucha.
Miejski Zakład Komunikacyjny w Piotrkowie zamierza przystąpić do przetargu na świadczenie usług przewozowych na terenie miasta.
Piotrków: Droższe parkowanie
Weszły w życie nowe stawki opłat za korzystanie ze strefy płatnego parkowania. Zadecydowali o tym radni Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
MPK w Łodzi nie wyklucza udziału w postępowaniu przetargowym na świadczenie usług przewozowych na liniach komunikacyjnych na terenie Piotrkowa.
Ogłoszono przetarg na komunikację miejską
Czy MZK w Piotrkowie w przyszłym roku będzie nadal wozić piotrkowskich pasażerów? Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji ogłosił przetarg na świadczenie tych usług na terenie Piotrkowa. Obejmuje on 1 900 000 wozokilometrów w skali roku.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat