Artykuły do tagu: gospodarka

Miejski Zakład Komunikacyjny w Piotrkowie jako jedyne przedsiębiorstwo złożył ofertę w przetargu na świadczenie usług przewozowych na terenie miasta.
01.09.2008 07:23
Samorządowcom V kadencji do sztambucha.
Miejski Zakład Komunikacyjny w Piotrkowie zamierza przystąpić do przetargu na świadczenie usług przewozowych na terenie miasta.
Piotrków: Droższe parkowanie
Weszły w życie nowe stawki opłat za korzystanie ze strefy płatnego parkowania. Zadecydowali o tym radni Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
MPK w Łodzi nie wyklucza udziału w postępowaniu przetargowym na świadczenie usług przewozowych na liniach komunikacyjnych na terenie Piotrkowa.
Ogłoszono przetarg na komunikację miejską
Czy MZK w Piotrkowie w przyszłym roku będzie nadal wozić piotrkowskich pasażerów? Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji ogłosił przetarg na świadczenie tych usług na terenie Piotrkowa. Obejmuje on 1 900 000 wozokilometrów w skali roku.
Pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Piotrkowie muszą płacić za postój w strefach płatnego parkowania. Nie są i nigdy nie byli z tych opłat zwolnieni.
Parkingi: Radni przegłosowali podwyżkę
3 złote za godzinę parkowania w płatnej strefie postoju. Klamka już zapadła radni przyjęli uchwałę. Najprawdopodobniej za miesiąc kierowcy będą musieli wrzucić do parkomatu złotówkę więcej by otrzymać bilet.
Parkingi: Dojenia kierowców ciąg dalszy !
Nie dość, ze radni wyrazili zgodę na powiększenie stref płatnego parkowania, to teraz prawdopodobnie zgodzą się na podwyżki. I to o 50% !
Piotrków: Wypłoszyło klientów
O 30-40 procentach strat mówią przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą w Rynku Trybunalskim i przyrynkowych uliczkach. Trwająca od jesieni rewitalizacja starego miasta odbija się im czkawką.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat