Artykuły do tagu: gminaSulejów

Festiwal Grup Cyrkowych w Witowie - Kolonii
W sobotę 6 października w Witowie – Kolonii po raz pierwszy w tej części Polski odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Grup Cyrkowych i Akrobatycznych Estrada – Sulejów 2018.
Skosili zboże z cudzego pola i zniknęli
Do niecodziennej kradzieży doszło na przełomie lipca i sierpnia w jednej z podpiotrkowskich wsi. Nieznani sprawcy połaszczyli się bowiem na rosnące na polu pszenżyto. Właściciele, gdy się zorientowali, że na ich gruncie pozostało samo rżysko, zawiadomili policję.
„Wigilia z serca” w nowej hali
To będzie wyjątkowa wigilia. Piękna hala, szczytny cel i niepowtarzalny klimat zbliżających się świat Bożego Narodzenia. To wszystko wkrótce w Witowie.
Gmina Sulejów świętuje
W Przygłowie na terenie Przedszkola Samorządowego przy ulicy Słonecznej 20 trwają Dożynki Gminy Sulejów.
Sulejów apeluje o pomoc!!!
Starosta zezwolił na składowisko odpadów niebezpiecznych: rtęci, cyjanku, materiałów zakaźnych, rakotwórczych i innych na działce nr 54, która leży na obszarze Sulejowskiego Parku Krajobrazowego kilkadziesiąt metrów od Pilicy.
Uchwała i program gminy Sulejów dotyczący bezdomnych zwierzętach jest fikcją.
Skrót informacji dla mieszkańców gminy Sulejów i trochę moich spostrzeżeń na temat zjawiska bezdomności zwierząt i realizacji w jej zmniejszaniu (dotyczy psów i kotów).
Andrzejkowa zabawa w nowej świetlicy
Ponad 100 dzieci wzięło udział w Wieczorze Andrzejkowym jaki odbył się w Białej, w oddanej niedawno za pieniądze unijne, świetlicy. Młodzi mieszkańcy gminy Sulejów brali udział w konkursach i zabawach. Każdy otrzymał też słodki poczęstunek.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat