Artykuły do tagu: gminaMoszczenica

Codziennie myślę o moim dawcy
Telefon dostała o pierwszej w nocy. „Czy chce pani serce?” - usłyszała w słuchawce. Kilka godzin później była już w klinice. Na przeszczep czekała kilkanaście miesięcy. Miała szczęście, niektórym chorym nie udaje się doczekać tej chwili. Magda z Rakowa żyje dzięki bijącemu w jej piersi młodemu sercu.
6-latek z gminy Moszczenica z podejrzeniem odry
Zgłoszenie o podejrzeniu odry u jednego z uczniów z gm. Moszczenica otrzymała w piątek Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Piotrkowie. Inspektorzy zabezpieczyli krew, mocz i wymaz z gardła pacjenta. Próbki przekazali do Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie.
Rowy melioracyjne – problem nie do rozwiązania?
Intensywne – szczególnie wrześniowe - opady deszczu spowodowały, że w wielu miejscach naszego regionu jest bardzo mokro. Poszkodowani są rolnicy, którzy narzekają m.in. na fatalny stan rowów melioracyjnych. Michał Podlecki z Gajkowic w gm. Moszczenica pokazał nam, jak wyglądają one w tej miejscowości. Ale - jak się okazuje - problem ten dotyczy też Piotrkowa.
Festyn rodzinny w Jarostach
Dużym zainteresowaniem mieszkańców cieszył się sobotni Festyn Rodzinny zorganizowany w Jarostach w gminie Moszczenica.
Moszczenica lepsza od Reszty Świata
Gmina Moszczenica pokonała zespół Reszty Świata 5:3 (3:1) w towarzyskim meczu, który rozegrany został z okazji Festynu Rodzinnego w Moszczenicy. Na boisku można zobaczyć było wiele znanych postaci na czele z wicemistrzem olimpijskim w zapasach Piotrem Stępniem.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat