Artykuły do tagu: gmina

Boisko w mojej gminie: wzrost kosztów i nowa lokalizacja
O blisko 60% wzrosły koszty wybudowania obiektu sportowego w ramach programu "Boisko w mojej gminie - Orlik 2012". Zmieniła sie też lokalizacja.
Kierowca samochodu osobowego marki Ford Escort potrącił 60-letniego mieszkańca miejscowości Radziątków, który szedł przy prawej krawędzi jezdni. Po wypadku kierowca zbiegł.
Czytelnicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Ręcznie mogą już bezpłatnie korzystać ze sprzętu komputerowego przekazanego gminie w ramach programu realizowanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji – „Ikonka”.
W Bagnie gmina Rozprza rozpoczęta została budowa nowej drogi o nawierzchni bitumicznej.
Gmina czysta na wiosnę. Taki cel przyświeca samorządowi Moszczenicy. Wójt Bogusław Lech powołał specjalną komisję, która sprawdza czy mieszkańcy gminy zgodnie z obowiązującym prawem mają podpisane umowy z odbiorcą śmieci.
Gmina Rozprza wzbogaciła się o kolejną jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej. Grupa mieszkańców Ignacowa, po zebraniu założycielskim z udziałem wójta i jednocześnie prezesa Zarządu Gminnego OSP Ryszarda Witka oraz Przewodniczącego Rady Tomasza Odrzywoła postanowiła utworzyć swoją jednostkę.
Władze gminy Czarnocin reprezentowane przez wójta Leona Fortaka po czterech latach wygrały walkę o przystanek autobusowy. Stało się to dopiero po drugim rozpatrzeniu sprawy przez Sąd II instancji.
Trwają prace wykończeniowe nowej sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Brzozie. Pod czujnym okiem wójta gminy Grabica Edwardy Wójcik powstaje projekt wystroju wnętrza obiektu, którego budowa ruszyła w ubiegłym roku.
Zmiany personalne w Urzędzie Gminy w Łękach Szlacheckich. Krystynę Famulską, dotychczasową sekretarz, zastąpił na tym stanowisku Grzegorz Stępień.
Przetarg na budowę wodociągu i trzy dotyczące modernizacji dróg Urząd Gminy w Czarnocinie ma już za sobą.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat