Artykuły do tagu: gierkowka

Już wkrótce zburzą trzy wiadukty w Piotrkowie Trybunalskim
Już w kwietniu zamknięte dla kierowców będą dwa wiadukty w Piotrkowie Trybunalskim. Kierowcy, przygotujcie się na zmiany!
Tak będzie wyglądać największe w Europie rondo, które powstanie w naszym regionie
Rondo będzie tymczasowe i powstanie wokół Węzła Piotrków Południe, potocznie nazywanego bełchatowskim, który zostanie przebudowany w związku z budową autostrady A1. We wtorek w siedzibie łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad odbyła się konferencja prasowa, podczas której przedstawiono założenia budowy odcinków A Tuszyn - Piotrków Trybunalski i D Radomsko - granica województwa łódzkiego. Już 18 marca pojawią się tam ekipy, które będą przygotowywać swoje odcinki do wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu.
Tragiczny wypadek w Jeżowie (AKTUALIZACJA)
Jedna osoba zginęła w wypadku do jakiego doszło ok. 2:00 w okolicy Jeżowa na “gierkówce” w kierunku Katowic.
Rusza przetarg na brakujący fragment A1
Rusza przetarg na budowę ostatniego odcinka autostrady A 1 - brakujących osiemdziesięciu jeden kilometrów. Konkretnie będzie to przebudowa dotychczasowej krajowej jedynki - między Częstochową, a Tuszynem pod Łodzią.
W 2021 pojedziemy autostradą z Piotrkowa do Częstochowy
Najpóźniej w 2021 roku pojedziemy autostradą A1 między Piotrkowem Trybunalskim a Częstochową - zapewnia minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. Oznacza to, że - według zapewnień ministra - za 4 lata zakończy się budowa autostrady, która połączy Południe i Północ Polski.
Kolejny odcinek „gierkówki” do remontu
Do września ma być ogłoszony przetarg na modernizację odcinka „gierkówki” z Piotrkowa do Częstochowy. Zapowiedział to wczoraj wieczorem w telewizji publicznej Andrzej Adamczyk, minister Infrastruktury i Budownictwa.
Czy będzie przebudowa „gierkówki” z Piotrkowa do Częstochowy?
Od piątku 1 lipca Piotrków Trybunalski połączony jest autostradą z Trójmiastem. Oddano bowiem do użytku 40 kilometrowy odcinek autostrady A1, czyli obwodnicy Łodzi. Dzięki temu, w podróży nad morze nie trzeba będzie wjeżdżać do stolicy województwa, a tym samym zaoszczędzimy nawet półtorej godziny. Kierowcy zastanawiają się jednak, kiedy wybudowana będzie autostrada biegnąca od Piotrkowa, w stronę Częstochowy.
Kolejny wypadek. Trzy auta zderzyły się na DK1
Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło w środę po godzinie 12 na krajowej jedynce na wysokości Jeżowa (kierunek na Katowice).
Dwie osoby ranne w wypadku na
Dwie osoby zostały ranne w wypadku do jakiego doszło w piątek po południu (ok. 17:40) na krajowej jedynce na wysokości Jeżowa.
Pseudokibice zablokowali
W sobotę ok. godz. 17.00 pseudokibice Legii, jadący do Gliwic na mecz z Piastem, zablokowali krajową "jedynkę" w okolicach Radomska. Interweniowała policja.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat