Artykuły do tagu: fotoradar

Kierowcy! Na piotrkowskie drogi powraca fotoradar
Od początku roku fotoradar miejski, który jest w posiadaniu piotrkowskiej Straży Miejskiej był nieużywany. Nie pozwalała na to luka prawna. Na dniach sytuacja ulegnie zmianie.
Czy na piotrkowskie ulice powróci fotoradar?
Straż Miejska wciąż nie może korzystać z przenośnego fotoradaru.
Piotrkowska Straż Miejska bez fotoradaru
Kierowcy nie muszą się obawiać fotoradarów, które “siały strach” na polskich ulicach. Od 1 stycznia Straż Miejska straciła bowiem możliwość korzystania z przenośnych urządzeń. A wszystko przez brak odpowiednich przepisów.
Od 1 stycznia, do końca czerwca muszą zniknąć z dróg atrapy fotoradarów. Na drogach regionu piotrkowskiego żadnych zmian jednak nie będzie.
Piotrków: Laserowy pogromca kierowców
Laserowy radar, którego można używać przy każdej pogodzie, w deszczu i we mgle, nawet przez szybę radiowozu, a w dodatku odporny na upadek - to nowoczesny sprzęt do walki z drogowymi piratami.
Komu służą fotoradary w piotrkowskiej gminie?
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji sprawdza czy gminne fotoradary tak na prawdę służą poprawie bezpieczeństwa na drogach, czy raczej celom biznesowym.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat