Artykuły do tagu: foto

W Focusie nauczą cię fotografii
Już jutro (piątek) kolejna odsłona warsztatów fotograficznych organizowanych w galerii Focus Mall. W godz. 15.00 - 19.00 każdy, kto odwiedzi Focus, będzie mógł się wiele dowiedzieć o fotografii prasowej i obróbce zdjęć. Oprócz wiedzy do zdobycia także cenne nagrody.
Focus Mall: Przy fontannie uczyli się fotografii
Chętni adepci, bardziej doświadczeni oraz pasjonaci fotografii pierwszy dzień warsztatów fotograficznych mają już za sobą.
Wystawę zdjęć National Geographic Polska będzie można oglądać już od najbliższej soboty w galerii handlowej Focus Mall.
Kierowcy! Na piotrkowskie drogi powraca fotoradar
Od początku roku fotoradar miejski, który jest w posiadaniu piotrkowskiej Straży Miejskiej był nieużywany. Nie pozwalała na to luka prawna. Na dniach sytuacja ulegnie zmianie.
„Chcemy bić ZOMO...” – to tylko jeden z wielu fragmentów piosenek zmienionych przez zbuntowaną młodzież w czasach PRL. W czwartkowe popołudnie w Bibliotece Miejskiej odbyło się spotkanie poświęcone rockowej muzyce niezależnej w latach PRL, podczas której otwarto wystawę „Jarocin w obiektywie bezpieki”.
Czy na piotrkowskie ulice powróci fotoradar?
Straż Miejska wciąż nie może korzystać z przenośnego fotoradaru.
Piotrkowska Straż Miejska bez fotoradaru
Kierowcy nie muszą się obawiać fotoradarów, które “siały strach” na polskich ulicach. Od 1 stycznia Straż Miejska straciła bowiem możliwość korzystania z przenośnych urządzeń. A wszystko przez brak odpowiednich przepisów.
Od 1 stycznia, do końca czerwca muszą zniknąć z dróg atrapy fotoradarów. Na drogach regionu piotrkowskiego żadnych zmian jednak nie będzie.
Piotrków: Laserowy pogromca kierowców
Laserowy radar, którego można używać przy każdej pogodzie, w deszczu i we mgle, nawet przez szybę radiowozu, a w dodatku odporny na upadek - to nowoczesny sprzęt do walki z drogowymi piratami.
Komu służą fotoradary w piotrkowskiej gminie?
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji sprawdza czy gminne fotoradary tak na prawdę służą poprawie bezpieczeństwa na drogach, czy raczej celom biznesowym.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat