Artykuły do tagu: ford

Ford na każdą kieszeń? Sprawdzamy samochody używane z gwarancją
Zakup samochodu znajduje się wysoko na liście najważniejszych decyzji, jakie podejmujemy w życiu. Podobnie jak dom, auto stanowi zwykle wysoką wartość, a więc chcielibyśmy cieszyć się nim przez długie lata. Warto zatem wybierać z głową. Pochopne decyzje lub dążenie do krótkoterminowych oszczędności, w dłuższej perspektywie mogą nas kosztować dziesięć razy więcej, niż wydalibyśmy, poszukując najlepszego modelu u sprawdzonego dealera. Po używane auta osobowe najlepiej od razu skierować się wprost do producenta.
Ford C-MAX – doskonałe auto rodzinne
Rodzina pojazdów Forda została wzbogacona o model C-MAX w 2003 roku. Właśnie wtedy, na targach w Genewie zaprezentowano pierwszą wersję tego kompaktowego minivana. Auto bazowało na płycie podłogowej opracowanej dla modelu Focus. Samochód przeszedł po drodze kilka liftingów, jednak zawsze zachowywał charakterystyczny, wyróżniający się styl. W 2009 roku doczekał się wprowadzenia większej wersji, funkcjonującej pod nazwą Grand C-MAX. Oba modele z powodzeniem funkcjonują na rynku do dziś. Dzięki szerokim możliwościom dostosowania wnętrza są szczególnie popularne wśród rodzin z dziećmi.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat