Artykuły do tagu: fontanna

Piotrków: Fontanna na dworcu już działa
Od wczoraj czynna jest już fontanna na dworcu PKP w Piotrkowie.
800-kilogramowa fontanna na dworcu PKP
Oprócz nowej elewacji, dachu, stolarki okiennej i drzwiowej, nowych chodników i ogrodzenia czy placu zabaw, na dworcu PKP w Piotrkowie wybudowano także fontannę.
Działa już fontanna miejska w parku im. Jana Pawła II w Piotrkowie, a to najlepszy dowód na to, że sezon wiosenno-letni właśnie się rozpoczął.
Miejska fontanna wyłączona – byle do wiosny
W tym tygodniu została wyłączona (na okres zimowy) fontanna miejska.
Piotrków: Fontanna to nie basen!
Fontanna w parku Jana Pawła II to nie basen - apelują urzędnicy. Wchodzące do wody dzieci i psy nanoszą piasek, który powoduje awarie.
Fontanna miejska już niebawem będzie tryskać
Już niebawem fontanna miejska zlokalizowana w parku imienia Jana Pawła II, znowu tryskać będzie wodą i świecić kolorowymi światełkami.
Zepsuliśmy piotrkowską fontannę
Z żalem informujemy, że nie wszyscy piotrkowianie dorośli do tego, by cieszyć się nową fontanną w centrum miasta. Kosztowała miejski budżet ponad 650 tysięcy złotych i potrzebna jest ciągła jej naprawa. Dlaczego?
W Piotrkowie testowali nową fontannę
W Parku im. Jana Pawła II w nocy z środy na czwartek odbyły się ostatnie testy modernizowanego obiektu.
Fontanna będzie gotowa w sierpniu
Remont fontanny w Parku Miejskim im. Jana Pawła II w Piotrkowie coraz bliżej końca. Pozostały prace wykończeniowe: montaż drewnianych posadzek, stylowych krat, granitowej okładziny i zewnętrznych opraw oświetleniowych.
Piotrków: Fontanna znowu droższa... ale solidna
Trwają prace związane z modernizacją piotrkowskiej fontanny w Parku im. Jana Pawła II w Piotrkowie. Remont wkracza właśnie w decydującą fazę. Pierwotnie konstrukcja miała zostać oddana do użytku w połowie lipca, termin zostanie jednak przesunięty. Nie tylko on uległ zmianie. Po raz kolejny zwiększy się koszt inwestycji – tym razem o 40 tys. zł.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat