Artykuły do tagu: fontanna

Kąpiel w fontannie... bezcenna
Jedni wybrali się na procesję, inni zapakowali ręcznik, piłkę plażową i zabrali dzieci do parku Jana Pawła II. Zabawa przy dopiero co naprawionej fontannie trwa w najlepsze.
Piotrkowianie, zepsuliście fontannę!
Fontanna znajdująca się w parku im. Jana Pawła II wymaga remontu. Na fakt, że mimo dobrej pogody nie działa, zwrócił dziś uwagę słuchacz programu Magiel w Strefie FM.
Włączyli już piotrkowskie fontanny
W związku z piękną pogodą piotrkowskie fontanny już cieszą oczy mieszkańców miasta.
Wyłączyli już piotrkowskie fontanny
Fontannę w parku im. Jana Pawła II jak i w parku im. ks. J. Poniatowskiego służby miejskie przygotowują do sezonu zimowego.
Fontanna na dworcu będzie włączona
Granitowa czarna kula pierwszy raz włączona była rok temu - podczas otwarcia dworca po remoncie. Niebawem zostanie uruchomiona ponownie.
Pogoda uniemożliwia uruchomienie fontanny znajdującej się w parku imienia Jana Pawła II w Piotrkowie. Niewykluczone, że woda popłynie w niej dopiero w maju.
Fontanna będzie na razie nieczynna
Pogoda uniemożliwia uruchomienie fontanny znajdującej się w parku imienia Jana Pawła II w Piotrkowie. Niewykluczone, że woda popłynie w niej dopiero w maju.
Piotrków: Fontanna w parku wyłączona
Od wczoraj wyłączona jest fontanna w piotrkowskim parku im. Jana Pawła II. Powód? Urządzenie zostało poddane konserwacji.
Słowackiego: „Po co była nam ta fontanna?”
Fontanna tryska tylko na wysokość kolan, bo generuje zbyt duże koszty. Miała być największą ozdobą i atrakcją ulicy Słowackiego w Piotrkowie, tymczasem okazuje się, że od pewnego czasu światła i wody prawie nie widać - na co zwraca uwagę radny Rafał Czajka.
Fontanna w parku potrzebuje konserwacji
Od dzisiaj przez kolejne trzy dni będzie wyłączona kolorowa fontanna w parku im. Jana Pawła II.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat