Artykuły do tagu: finanse

- Kondycja finansowa Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie jest stabilna - powiedział na antenie Strefy FM Paweł Banaszek, dyrektor placówki. W ubiegłym roku szpital przy Roosevelta wypracował nadwyżkę w wysokości 80 tysięcy złotych, w tym roku może być podobnie.
36% procent będzie wynosić zadłużenie gminy Wola Krzysztoporska pod
koniec bieżącego roku.
10.01.2013 12:22
Rok 2012 był rekordowy w historii gminy Aleksandrów pod względem środków finansowych przeznaczonych na realizację zadań inwestycyjnych.
Mieszkańcy zdecydują na co 1 proc. budżetu?
Czy radomszczanie będą decydować, na co przeznaczyć 1 proc. budżetu miasta? Pomysł polega na tym, aby 1 procent z miejskiego budżetu pozostawić do dyspozycji mieszkańców. To radomszczanie zadecydują, czy za te pieniądze zbudować np. chodnik, plac zabaw, a może kupić ławki do parku.
Piotrkowski szpital w coraz lepszej kondycji
Kondycja finansowa samodzielnego szpitala wojewódzkiego im. M. Kopernika w Piotrkowie jest coraz lepsza.
Radomsko: Rozliczenia miejskich spółek
Dwie radomszczańskie spółki miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego i Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej rozliczyły rok 2011. Zarządy i rady nadzorcze obu spółek uzyskały absolutorium od władz miasta. Zarówno PGK jak i TBS mogą pochwalić się zyskiem.
Radomsko: Strata miejskiej spółki
Blisko 814 tys. zł to strata jaką Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne zakończyło rok 2011. Mimo to prezydent Radomska Anna Milczanowska udzieliła władzom spółki absolutorium.
Radomsko: Trudna sytuacja finansowa szpitala
Czy radomszczański szpital powiatowy straci płynność finansową? Nad placówką zaczynają gromadzić się czarne chmury. Pracownicy domagają się wypłat z funduszu socjalnego, które nie były realizowane od 2008 r. Do dziś uzbierało się już ponad 2 mln zł. Ponadto szpital będzie musiał najprawdopodobniej zwrócić blisko milion złotych dotacji unijnej, którą przeznaczono na zakup karetek.
Koszykarze Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Piotrcovia mogą nie dokończyć rozgrywek w II lidze.
Szkoły w gminie Ręczno są w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Piotr Łysoń, wójt gminy, nie chce dopuścić do ich likwidacji. - Powołaliśmy komisje, która ma rozwiązać problemy – mówi.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat