Artykuły do tagu: familiada

''Wakacyjna Familiada'' na zakończenie lata w gminie Czarnocin
Stowarzyszenie Sami Swoi 2 z Biskupiej Woli w minioną sobotę (24.08) zorganizowało festyn rodzinny pn. "Wakacyjna Familiada". O rodzinie, jej dobrych stronach i tych jeszcze lepszych w swym przedstawieniu opowiedzieli mali i duzi mieszkańcy Biskupiej Woli.
Całe rodziny pływały w Piotrkowie
Około 160 osób wzięło udział w V Piotrkowskiej Familiadzie Pływackiej, która odbyła się w sobotę w pływalni przy ul. Belzackiej. Uczestnicy brali udział w konkurencjach indywidualnych, jak i rodzinnych. Jak co roku, organizatorzy zadbali również o wprowadzenie jednego nowego elementu do zabawy.
V Familiada Pływacka już w sobotę
V Piotrkowska Familiada Pływacka odbędzie się już w sobotę, 8 czerwca w pływalni przy ulicy Belzackiej 106. Leszek Ciechanowski, prezes Rejonowego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do udziału wszystkie rodziny, których członkowie lubią pływać i rywalizować.
Rodzinne pływanie w Piotrkowie
Kolejna edycja Familiady Pływackiej już za nami. W sobotę na basenie przy ulicy Belzackiej w Piotrkowie odbyły się zawody przygotowane specjalnie dla najmłodszych, ale także dla ich opiekunów. Uczestnicy mogli wziąć udział zarówno w klasyfikacji indywidualnej, jak i rodzinnej. Organizacją całego wydarzenia zajęło się Rejonowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Piotrkowie przy udziale piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Rodzinne wyścigi w basenie
IV Familiada Pływacka odbędzie się w najbliższą sobotę na basenie przy ulicy Belzackiej 106 w Piotrkowie Trybunalskim. Imprezę tradycyjnie organizują działacze Rejonowego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Piotrkowie Trybunalskim.
Pietrzykowie najszybszą rodziną
150 osób wzięło udział w III Familiadze Pływackiej, którą zorganizowano w sobotę na basenie przy ulicy Belzackiej w Piotrkowie Trybunalskim. Uczestnicy rywalizowali w kilkunastu kategoriach, ale najważniejsza była 800-metrowa sztafeta zorganizowana z okazji 800-lecia miasta, najszybciej ten dystans pokonała rodzina Pietrzyków.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat